Poslanci

MUDr. Jozef Baláž

Volebný obvod č. 4
Klub Banskobystrická pravica - podpredseda

Doc. RNDr. Katarína Čižmárová CSc.

Volebný obvod č. 4
Nezaradená poslankyňa

Mgr. Jakub Gajdošík

Volebný obvod č. 3
Klub HLAS - sociálna demokracia - podpredseda

Mgr. Peter Gogola

Volebný obvod č. 5
Klub Banskobystrická pravica

Ing. Mgr. Dávid Kapusta

Volebný obvod č. 1
Klub Banskobystrická alternatíva

Daniel Karas

Volebný obvod č. 5
Nezaradený poslanec

Erika Karová

Volebný obvod č. 6
Nezaradená poslankyňa

Ing. arch. Hana Kasová

Volebný obvod č. 5
Klub Banskobystrická alternatíva - podpredsedníčka

Ing. Igor Kašper

Volebný obvod č. 7
Klub Banskobystrická pravica - podpredseda

Ing. Mgr. Pavol Katreniak

Volebný obvod č. 1
Klub Banskobystrická alternatíva

Doc. PhDr. Martin Klus PhD., MBA

Volebný obvod č. 3
Klub Banskobystrická pravica - predseda

Ing. Miriam Lapuníková MBA

Volebný obvod č. 1
Klub nezávislých poslancov

Ing. Andrej Leitner

Volebný obvod č. 3
Klub Banskobystrická alternatíva

Ing. Milan Lichý

Volebný obvod č. 3
Klub Banskobystrická alternatíva

Ing. Martin Majling

Volebný obvod č. 3
Klub nezávislých poslancov

PhDr. Stanislav Mičev PhD.

Volebný obvod č. 1
Klub nezávislých poslancov - predseda

Mgr. Marek Modranský

Volebný obvod č. 5
Klub HLAS - sociálna demokracia - predseda

Mgr. Matúš Molitoris

Volebný obvod č. 3
Nezaradený poslanec

MUDr. Ludvik Nábělek PhD.

Volebný obvod č. 1
Klub HLAS - sociálna demokracia

Mgr. Radovan Ocharovich

Volebný obvod č. 1
Klub nezávislých poslancov

Mgr. Marek Ondráš

Volebný obvod č. 6
Nezaradený poslanec

PhDr. Marcel Pecník

Volebný obvod č. 2
Nezaradený poslanec

Mgr. Vladimír Pirošík

Volebný obvod č. 3
Klub Banskobystrická alternatíva

Ing. Peter Pohančaník PhD.

Volebný obvod č. 5
Klub nezávislých poslancov

Ing. arch. Ľudmila Priehodová

Volebný obvod č. 6
Klub Banskobystrická alternatíva

Ing. Michal Škantár

Volebný obvod č. 3
Klub HLAS - sociálna demokracia

PhDr. Vladimír Sklenka PhD.

Volebný obvod č. 5
Klub nezávislých poslancov

Ing. Lucia Skokanová

Volebný obvod č. 5
Klub Banskobystrická alternatíva

Milan Smädo

Volebný obvod č. 7
Klub nezávislých poslancov - podpredseda

Ing. Martin Turčan

Volebný obvod č. 3
Nezaradený poslanec

Ing. Martin Úradníček

Volebný obvod č. 2
Klub Banskobystrická alternatíva - predseda