Poslanci

Balaz Jozef

MUDr. Jozef Baláž

Volebný obvod č. 4
Klub Banskobystrická pravica - podpredseda
Cizmarova Katarina

Doc. RNDr. Katarína Čižmárová, CSc.

Volebný obvod č. 4
Nezaradená poslankyňa
Gajdosik Jakub

Mgr. Jakub Gajdošík

Volebný obvod č. 3
Klub HLAS - sociálna demokracia - podpredseda
Gogola-Peter

Mgr. Peter Gogola

Volebný obvod č. 5
Klub Banskobystrická pravica
Kapusta David

Ing. Mgr. Dávid Kapusta

Volebný obvod č. 1
Klub Banskobystrická alternatíva
Karas Daniel

Daniel Karas

Volebný obvod č. 5
Nezaradený poslanec
Karova Erika

Erika Karová

Volebný obvod č. 6
Nezaradená poslankyňa
Kasova Hana

Ing. arch. Hana Kasová

Volebný obvod č. 5
Klub Banskobystrická alternatíva - podpredsedníčka
Kasper Igor

Ing. Igor Kašper

Volebný obvod č. 7
Klub Banskobystrická pravica - podpredseda
Katreniak Pavol

Ing. Mgr. Pavol Katreniak

Volebný obvod č. 1
Klub Banskobystrická alternatíva
Klus Martin

Doc. PhDr. Martin Klus, PhD., MBA

Volebný obvod č. 3
Klub Banskobystrická pravica - predseda
Lapunikova Miriam

Ing. Miriam Lapuníková, MBA

Volebný obvod č. 1
Klub nezávislých poslancov
Leitner Andrej

Ing. Andrej Leitner

Volebný obvod č. 3
Klub Banskobystrická alternatíva
Lichy Milan

Ing. Milan Lichý

Volebný obvod č. 3
Klub Banskobystrická alternatíva
Majling Martin

Ing. Martin Majling

Volebný obvod č. 3
Klub nezávislých poslancov
Micev Stanislav

PhDr. Stanislav Mičev, PhD.

Volebný obvod č. 1
Klub nezávislých poslancov - predseda
Modransky Marek

Mgr. Marek Modranský

Volebný obvod č. 5
Klub HLAS - sociálna demokracia - predseda
Molitoris Matus

Mgr. Matúš Molitoris

Volebný obvod č. 3
Nezaradený poslanec
Nabelek Ludvik

MUDr. Ludvik Nábělek, PhD.

Volebný obvod č. 1
Klub HLAS - sociálna demokracia
Ocharovich Radovan

Mgr. Radovan Ocharovich

Volebný obvod č. 1
Klub nezávislých poslancov
Ondras-Marek

Mgr. Marek Ondráš

Volebný obvod č. 6
Nezaradený poslanec
Pecnik Marcel

PhDr. Marcel Pecník

Volebný obvod č. 2
Nezaradený poslanec
Pirosik Vladimir

Mgr. Vladimír Pirošík

Volebný obvod č. 3
Klub Banskobystrická alternatíva
Pohancanik Peter

Ing. Peter Pohančaník, PhD.

Volebný obvod č. 5
Klub nezávislých poslancov
Priehodova-Ludmila

Ing. arch. Ľudmila Priehodová

Volebný obvod č. 6
Klub Banskobystrická alternatíva
Skantar Michal

Ing. Michal Škantár

Volebný obvod č. 3
Klub HLAS - sociálna demokracia
Sklenka Vladimir

PhDr. Vladimír Sklenka, PhD.

Volebný obvod č. 5
Klub nezávislých poslancov
Skokanova Lucia

Ing. Lucia Skokanová

Volebný obvod č. 5
Klub Banskobystrická alternatíva
Smado Milan

Milan Smädo

Volebný obvod č. 7
Klub nezávislých poslancov - podpredseda
Turcan Martin

Ing. Martin Turčan

Volebný obvod č. 3
Nezaradený poslanec
Uradnicek Martin

Ing. Martin Úradníček

Volebný obvod č. 2
Klub Banskobystrická alternatíva - predseda