Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu vodorovná
Banská Bystrica

Príležitostný trh k pamiatke zosnulých v Banskej BystriciVytlačiť
 

Dušičkové trhy

 

Príležitostný trh "Pamiatka zosnulých" ponúka už v týchto dňoch široký dušičkový sortiment. Na Námestí Š. Moysesa pred Barbakanom sú od 9.00 – 18.00 hod. na predaj najmä živé kvety, kvetinové ikebany, čečina, slamienky, kahance i umelé kytice. Trhy potrvajú do 1. novembra 2017.

 

Doprava

 

Tak ako každý rok zrealizuje mesto počas dušičkového obdobia na ulici Alexandra Matušku dočasnú zmenu organizácie dopravy, ktorá umožní od piatka, 27. októbra do 13. novembra 2017 vjazd motorových vozidiel k Rímskokatolíckemu cintorínu od vrchnej brány.  

 

Správa cintorínov

 

V dňoch od 30.10. – 02.11.2017 budú v Cintoríne na Nám. Š. Moysesa k dispozícii zamestnanci Správy cintorínov. Návštevníkom poskytnú informácie o hrobových miestach a vybavia platby za nájom. Správa cintorínov upozorňuje, že návštevníci žijúci mimo mesta Banská Bystrica budú prednostne vybavení. Stránkové hodiny a ďalšie potrebné informácie sú dostupné na: http://www.zaaresbb.sk/krematorium-a-cintorinske-sluzby/cintorinske-sluzby/sprava-cintorinov/.

 

Príležitostný trh k pamiatke zosnulých


 
 


English version

115008606

TitulkaMestoObčanPodnikateľNávštevník
Úvodná stránka