Ankety

Hlasovanie o najlepšieho športovca mesta Banská Bystrica za rok 2019

Platnosť od
Platnosť do

Prílohy na stiahnutie

Internetové hlasovanie

Z nominovaných ste mohli prostredníctvom ankety hlasovať za jedného jednotlivca a jeden kolektív v kategórií, ocenený bude “víťaz internetového hlasovania z kategórie jednotlivci ” a “víťaz internetového hlasovania z kategórie športové kolektívy”. Hlasovať ste mohli od 1. do 10. februára 2020. Výsledky ankety:

Kategória juniori / olympijské športy
Počet hlasov
184 Slavomír Adam – triatlon, duatlon, akvatlon / TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
210 Lujza Paliderová – atletika / AK ŠK UMB Banská Bystrica
129 Martin Kováč – beh / ŠK Dukla Banská Bystrica
126 Benjamín Maťašaje – džudo / VŠC Dukla Banská Bystrica
47  Michaela Kadlečková – tenis / TK TENNis FUN Banská Bystrica
12  Sebastián Cabala – vzpieranie / VŠC Dukla Banská Bystrica
135 Patrik Nemčok – chôdza / ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
96  Peter Petrovič – bedminton / Slávia TU Zvolen

Kategória juniori / neolympijské športy
Počet hlasov
76  Liana Ferjancová & Dominik Indro – spoločenský tanec / Fáber Dance Team Slovakia
343 Rebecca Dudášová & Michal Chovan – spoločenský tanec / Fáber Dance Team Slovakia
69  Eliška Nehézová – silový trojboj, mŕtvy ťah, tlak na lavičke / ŠK KORNEL Banská Bystrica
30  Oliver Kurek – silový trojboj, mŕtvy ťah / ŠK KORNEL Banská Bystrica
220 Líza Hazuchová – duatlon, kros, beh / TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
283 Erik Tóth – kickbox / KONSKY BOX ACADEMY, ŠKP Banská Bystrica
82  Filip Haring – šach / Šachový klub Junior pri CVČ Banská Bystrica a MOMS

Kategória seniori / olympijské športy
Počet hlasov
74  Vladimír Výbošťok – atletika / VŠC Dukla Banská Bystrica
90  Tomáš Surový – hokej / HC ´05 iClinic Banská Bystrica
508 Petra Vlhová – zjazdové lyžovanie / VŠC Dukla Banská Bystrica
175 Anastasija Kuzmina – biatlon / VŠC Dukla Banská Bystrica
19  Jozef Hýsek – skoky na lyžiach / KPSL Banská Bystrica
4   Hubert Andrzej Olejnik – športová streľba / ŠKP Banská Bystrica
17  Patrik Jány – športová streľba / VŠC Dukla Banská Bystrica
16  Tomáš Král – boccia / Boccia Slovakia

Kategória seniori / neolympijské športy
Počet hlasov
276 Nicol Urbanová – agility / Banskobystrický agility klub
52  Jozef Gibala (veterán) – crossminton / Lokomotíva Banská Bystrica – oddiel badmintonu a speed badmintonu
68  Henrieta Syč Kriváňová (veteránka) – crossminton / Lokomotíva Banská Bystrica – oddiel badmintonu a speed badmintonu
95  Monika Chochlíková – kickbox a thajský box / VŠC Dukla Banská Bystrica
43  Ondrej Hudák – silový trojboj, mŕtvy ťah, tlak na lavičke / ŠK KORNEL Banská Bystrica
65  Jaroslav Pala – kickbox / ŠKP Banská Bystrica
88  Ladislav Longauer – cyklokros / CK Banská Bystrica
116 Martin Otčenáš – letný biatlon / VŠC Dukla Banská Bystrica
134 Marián Koza – športové modelárstvo / SAM 119

Kategória športové kolektívy
Počet hlasov
206 Piráti z Karibiku / Fáber Dance Team Slovakia
78  Športový klub polície Banská Bystrica – lyžiarsky oddiel
91  ŠVK Tatran Banská Bystrica
171 Tanečná skupina Young Miracles
27  BK ŠKP 08 Banská Bystrica – kadetky
27  BK ŠKP 08 Banská Bystrica – mladšie mini
113 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
28  TC Baseline Banská Bystrica
236 HC ´05  iClinic Banská Bystrica
74  Plavecký oddiel UMB Banská Bystrica
333 Súrodenecké skokanské trio – Jakub, Zuzana a Matej Huntošovci – KPSL Banská Bystrica

Anketa je ukončená.