Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Banská Bystrica

Posunutie zberu komunálnych odpadov v meste z dôvodu snehovej kalamity

Posunutie zberu komunálnych odpadov v meste z dôvodu snehovej kalamityZ dôvodu snehovej kalamity sa počas dnešného dňa, štvrtku - 30.11.2017, nepodarilo dostať zberovým vozidlám komunálneho odpadu do mnohých ulíc mesta, najmä do vnútroblokov bytových domov a ulíc v svahovitom teréne.

Vzhľadom na uvedenú skutočnosť bude odvoz zmesového komunálneho odpadu a taktiež i triedených odpadov uskutočnený s posunom akonáhle bude zabezpečený prístup vozidiel ku kontajnerom.

Z tohto dôvodu Vás žiadame o zhovievavosť a o strpenie kým sa táto mimoriadna situácia nestabilizuje. V prípade, že budú kontajnery plné, ukladajte odpady vedľa nich prednostne v sáčkoch alebo vreciach, tak aby sa dali jednoducho pozbierať.  Všetky stojiská kontajnerov budú od prípadných nahromadených odpadov vyčistené akonáhle to bude technicky možné.

Bytové samosprávy a obyvateľov rodinných domov zároveň žiadame o spoluprácu v podobe čistenia stojísk kontajnerov od nahromadených snehových zrážok, tak aby sa kontajnery ľahšie vyberali. V prípade ich zamrznutia v snehu sa výkon služby zvozu odpadov môže niekoľkonásobne predĺžiť.


 
 

dnes je: 18.3.2018

meniny má: Eduard

Dnes má službu:

Dr. MAX, Nám. Ľ. Štúra 32
Nám. Ľ. Štúra 32 (OD KAUFLAND),
974 01 Banská Bystrica

ďalšie dni

Sobota 24.3. - 25.3.
Dr. MAX, Nám. Ľ. Štúra 32
Nám. Ľ. Štúra 32 (OD KAUFLAND),
974 01 Banská Bystrica
Sobota 24.3. - 25.3.
Dr. Max, 29. augusta 63
29. augusta 63 (OD KAUFLAND),
Banská Bystrica

Za obsah zodpovedá
webmaster

Pripomienky ohľadom obsahu prosím posielajte príslušným pracovníkom oddelení. Nájdete ich v sekcii Občan - Mestský úradEnglish version

101393241

TitulkaMestoObčanPodnikateľNávštevník
Úvodná stránka