Podujatia

Letné kino na amfiteátri [BBcon/Parcon]: Návrat do budúcnosti 2

Premietanie trilógie sa koná v rámci festivalu BBCon/Parcon 2019.

NÁVRAT DO BUDÚCNOSTI 2

(USA, 1989, 108 min, Robert Zemeckis)

Marty sa len nedávno dostal naspäť z minulosti a už je doktorom Emmettom Brownon opäť vtiahnutý pomocou upraveného DeLoreanu tentokrát do budúcnosti, kde musí predstierať, že je svojim vlastným synom, aby sa nedostal do väzenia. Všetko sa však skomplikuje, keď budúcnosť ovplyvní súčasnosť…

Príspevok: 5 €

Uvádzame s českým dabingom.

Organizátorom predstavenia je Klub priateľov vedy, prognostiky a vedeckej fantastiky Banská Bystrica (KPVPVF BB) v spolupráci s Mestom Banská Bystrica a O. Z. za! amfiteáter.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna,  postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Žiadosti o vrátenie vstupného po jeho zakúpení radi vyhovieme, ak by došlo k technickému zlyhaniu, resp. neuskutočneniu, či nedokončeniu predstavenia v dôsledku takéhoto zlyhania. Nemôžeme však niesť zodpovednosť za zmenu počasia počas predstavenia a teda nemáme ani možnosť vrátiť vstupné z dôvodu nepriaznivého počasia po zakúpení vstupenky pred predstavením na mieste konania. Vaše pochopenie si veľmi vážime.

Informácie

Amfiteáter, Cesta na Amfiteáter, Banská Bystrica