Podujatia

Športový deň Nadácie Slovenskej sporiteľne 2019

football-2853588_960_720

Pozývame všetky základné školy Banskobystrického, Žilinského a Trenčianskeho kraja na Športový deň Nadácie Slovenskej sporiteľne, ktorý sa bude konať v stredu 27. novembra v Športovej hale Dukla na Štiavničkách v Banskej Bystrici. Okrem športovej súťaže detí, čaká na účastníkov bohatý sprievodný program. O zábavu neprídu ani deti, ktoré nebudú súťažiť. Pripravený je skákací hrad, zábavný foto-kútik s rôznymi rekvizitami, maľovanie na tvár spolu s vytváraním rôznych zvieratiek z balónikov. Pre dospelých bude pripravený diagnostický stánok zdravotnej poisťovne Dôvera, ako aj konzultácie s odborníkmi z O2 Športovej akadémie Mateja Tótha a z Cemio Kamzík. Samozrejme nesmie chýbať autogramiáda olympijského víťaza Mateja Tótha. Podujatie vyvrcholí edukačným koncertom skupiny AYA.

Sprievodný program:

Stánok O2 Športovej akadémie Mateja Tótha: dozviete sa v ňom informácie o projekte olympijského víťaza Mateja Tótha. V stánku bude priestor na odborné konzultácie s trénermi, fyzioterapeutom, ale aj detskou psychologičkou.

Stánok zdravotnej poisťovne Dôvera: môžete si nechať odmerať krvný  tlak, vďaka kvantovému analyzátoru si môžete zmerať vitaminy a stopové prvky v tele, odmerať si saturáciu (okysličenie) oxymetrom, prístroj smokerlyzer vám zmeria obsah CO2 a znamienka Vám vyšetrí odborná lekárka.

Stánok Cemio Kamzík: zdravé kĺby sú pre športovca veľmi dôležité, preto sa tu dozviete rady ako sa o ne správne starať.

Stánok Slovenskej volejbalovej federácie: prezentácia Slovenskej volejbalovej federácie, kde deti a rodičia získajú množstvo informácií o volejbale aj prostredníctvom prezentačných materiálov.

Skákací hrad a foto-kútik: k dispozícii bude skákací hrad, ktorý môžu využiť súťažiaci, ako aj hostia. Rovnako tak môžu využiť foto-kútik, v ktorom si môžu všetci odniesť na pamiatku zábavnú fotku.

Maľovanie na tvár: v stánku deťom pomaľujú tvár šikovní animátori podľa priania detí, k tomu im vyrobia z balónika aj zvieratko.

Občerstvenie: k dispozícii bude malé občerstvenie pre účastníkov podujatia. Rovnako tak pre smädných návštevníkov bude k dispozícií minerálna voda Budiš.

Pre viac informácií, ako aj prihlášku na podujatie nájdete na: https://www.akademiamatejatotha.sk/clanok/sportovy-den-nadacie-slsp-v-banskej-bystrici-2019.html

VSTUP JE VOĽNÝ.

Informácie

Športová hala Dukla, Štiavničky, Banská Bystrica