Podujatia

DNI MESTA – PPF: Tenet (70mm)

titulka-dni-mesta-2021(1)

V rámci šiesteho ročníka Prehliadky panoramatických filmov [ppf] 2021 a Dní mesta Banská Bystrica premietame zo 70mm filmového formátu.

TENET

(USA / Veľká Británia, 2020, 150 min, Christopher Nolan)

Špionážny sci-fi thriller Christophera Nolana je hlavnou filmovou udalosťou roku 2020. Hrdina filmu sa vydáva na komplikovanú misiu, v ktorej pre časopriestor neplatia pravidlá tak, ako ich poznáme.

V hlavných úlohách: John D. Washington, Robert Pattison, Kennet Branagh, Michael Caine a Elizabeth Debicki.

Predpredaj: https://ticketware.eu/p/bIry

Vstupné cez predpredaj: 5 €

Vstupné na mieste: 6 €

Uvádzame v pôvodnom znení so slovenskými titulkami.

Veková vhodnosť: 12

Organizátorom predstavenia je O. Z. za! amfiteáter.

Prosíme návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19.

Počet účastníkov predstavenia je momentálne obmedzený na 500 osôb.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Žiadosti o vrátenie vstupného po jeho zakúpení radi vyhovieme, ak by došlo k technickému zlyhaniu, resp. neuskutočneniu, či nedokončeniu predstavenia v dôsledku takéhoto zlyhania. Pre tento prípad si prosím uschovajte vstupenku, ktorá bola zakúpená na pokladni, po dobu trvania predstavenia, nakoľko vrátenie vstupného je podmienené vrátením vstupenky. Nemôžeme však niesť zodpovednosť za zmenu počasia počas predstavenia a teda nemáme ani možnosť vrátiť vstupné z dôvodu nepriaznivého počasia po začatí predstavenia. Vaše pochopenie si veľmi vážime.

Informácie

Amfiteáter, Cesta na Amfiteáter 2, Banská Bystrica

Galéria

Prílohy na stiahnutie