Podujatia

Nedeľa s Quentinom: Kill Bill 2

kill bill 2

4. film Quentina Tarantina (časť druhá)

KILL BILL 2

(USA, 2004, 137 min, Quentin Tarantino)

Svadobný obrad bývalej členky vražedného komanda zmenil jej pomstychtivý bývalý šéf Bill s bývalými kumpánmi na krvavý masaker. Tehotná Nevesta však prežila, po piatich rokoch v kóme sa prebrala a vydala sa na cestu pomsty. Už zlikvidovala prvé dve položky na svojom zozname, no ostáva jej ešte niekoľko osôb vrátane jej bývalého šéfa, milenca a otca jej dieťaťa, Billa. Tí však už vedia, čo Nevesta chystá a myslia si, že sú na to pripravení.

Predpredaj: https://ticketware.eu/p/bKJC

Vstupné cez predpredaj: 5 €

Vstupné na mieste: 6 €

Uvádzame v pôvodnom znení s českými titulkami.

Veková vhodnosť: 15

Organizátorom predstavenia je O. Z. za! amfiteáter.

Prosíme návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19.

Počet účastníkov predstavenia je momentálne obmedzený na 500 osôb.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Žiadosti o vrátenie vstupného po jeho zakúpení radi vyhovieme, ak by došlo k technickému zlyhaniu, resp. neuskutočneniu, či nedokončeniu predstavenia v dôsledku takéhoto zlyhania. Pre tento prípad si prosím uschovajte vstupenku, ktorá bola zakúpená na pokladni, po dobu trvania predstavenia, nakoľko vrátenie vstupného je podmienené vrátením vstupenky. Nemôžeme však niesť zodpovednosť za zmenu počasia počas predstavenia a teda nemáme ani možnosť vrátiť vstupné z dôvodu nepriaznivého počasia po začatí predstavenia. Vaše pochopenie si veľmi vážime.

Informácie

Amfiteáter, Cesta na Amfiteáter 2, Banská Bystrica

Prílohy na stiahnutie