Podujatia

Mestský festival ĽUDSKOSŤ

362902786_695130552654944_8323371783378913403_n

Prichádza jedinečná udalosť, ktorá vás zahrnie do záplavy radosti, hudby a rozmanitých chutí! Mestský festival ĽUDSKOSŤ, miestom stretnutia všetkých, sa uskutoční 18. a 19. augusta v nádhernom parku Ľudovíta Štúra vo Zvolene.

Výnimočný program nám ponúka nezabudnuteľné zážitky, ktoré si budete môcť užiť počas oboch dní. Naša hlavná témou je „Debaty o radostiach a starostiach, nielen v našom meste“, čo znamená, že budeme spoločne diskutovať o témach, ktoré nás ovplyvňujú a inšpirujú každý deň. Príďte a pripojte sa k nám, aby sme spoločne objavovali nové perspektívy a nachádzali riešenia!

Hudobné vystúpenia budú plné energie a vášne. Skvelí hudobníci a kapely z rôznych žánrov vás prenesú do iných svetov svojimi nádhernými melódiami.

Okrem toho si môžete vychutnať autentickú ochutnávku národných jedál, ktoré vám pripomenú kultúru a bohatstvo našej krajiny. Ochutnajte špeciality rôznych národností a nechajte sa unášať jedinečnými chuťami a vôňami.

A ak budete mať chuť na niečo rýchle a chutné, nezmeškajte skvelú ponuku street foodu.

VSTUP ZDARMA.

Tento festival je skutočným miestom zábavy, vzdelávania a spojenia. Príďte a oslávte s nami ĽUDSKOSŤ a radujte sa spolu s nami! Tešíme sa na vás v parku Ľudovíta Štúra vo Zvolene, 18. a 19. augusta. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť!

Informácie

Galéria