Podujatia

Letná joga v Mestskom parku

joga v parku

Letná joga v Mestskom parku. Verejné podujatie v spolupráci s Mestom Banská Bystrica

Leto je tu a rovnako tak aj Joga v parku ! Pripojte sa k nám na jogu. Pribaľte si svoju podložku. Doneste svojich priateľov, deti, kolegov ale aj susedov a doprajte si ten za úžasný relax s tímom lektorov z TVOJA JOGA o.z. Bez ohľadu na vek a ohybnosť – každý je vítaný. Zasadnite do mäkkej trávy a nechajte sa previesť lekciou jogy. Za šumenia stromov, za spevu vtáctva, upokojíte a osviežite svoju myseľ.

https://tvojajoga.sk/letna-joga-v-mestskom-parku/

AKÉ TO BUDE?

Stretnutia budú citlivou kombináciou hatha jogy a vybraných mobilizačných cvikov. Joga vám bude odovzdávaná ako práca s telom, dychom ale i mentálna relaxácia a uvoľnenie duševného napätia. Spoločne rozhýbeme chrbticu, kĺby a svalový aparát. Zacvičíme si rôzne varianty Pozdravu slnku – krásna zostava podporujúcu pružnosť chrbtice, bdelosť mysle a koncentráciu. Stretnutia sú naozaj pre každého. Joga je krásna v tom, že sme vedení k počúvaniu svojho tela. Rešpektujeme, čo nám našepkáva. Joga nestavia na výkon, preto sú vítaní aj ľudia bez skúseností.

ČASTÉ OTÁZKY

1. Musím byť na určitej úrovni jogy, aby som sa mohol zúčastniť?

Nie. Nezáleží na skúsenostiach. Môže to byť vaša prvá lekcia jogy. Nejde o telesnú náročnosť či kondíciu, skôr o harmonické skĺbenie, pohybu, dychu a relaxácie.

2. Čo si musím doniesť?

Je dôležité vziať si oblečenie, v ktorom sa môžete voľne pohybovať a ohýbať sa a vyhovuje aktuálnemu počasiu. Ak máte podložku na jogu, odporúčame vám, aby ste si ju priniesli, ale skvele funguje aj uterák alebo deka!

3. Čo ak prší?

Cvičíme iba ak je pekné počasie. Počasie a ďalšie aktualizácie k letnej akcii nájdete na našej stránke na Facebooku. Uvidíme sa v lete v parku!

4. Stojí účasť niečo?

Toto podujatie je bezplatné a prístupné verejnosti. Ak sa však dobre cítite, môžete nechať v klobúku dobrovoľný finančný dar podľa vlastného uváženia na podporu fungovania TVOJA JOGA o.z

Teší sa na Vás skupina lektorov TVOJA JOGA o.z. – Danka, Mirka, Peťa, Monika a Tibor.

Informácie