Podujatia

Folklór vo fraku I ZMENA TERMÍNU na 25.08.2022

FVF štvorec bez textu

Dovoľte nám Vás informovať, že podujatie FOLKLÓR VO FRAKU – Banská Bystrica, ktoré sa malo konať v termíne 28.07.2022 sa z organizačno-technických dôvodov presúva na termín 25.08.2022, 19:00. 

Vaše pôvodné vstupenky zostávajú v platnosti.

Ak Vám daná zmena nevyhovuje, môžete požiadať o vrátenie sumy za vstupenky do 02.08.2022. V prípade žiadosti o refundáciu Vás poprosíme o zaslanie e-mailu na reklamacie@predpredaj.sk s nasledovnými požiadavkami:

– máte možnosť požiadať o darčekovú poukážku v hodnote stornovaných lístkov na ďalší nákup akéhokoľvek podujatia v sieti predpredaj (platnosť poukážky je 12 mesiacov od vystavenia), v danom prípade nám pošlite číslo objednávky,

– pri záujme peňažného refundovania objednávky a v prípade ak ste platbu uskutočnil platobnou kartou (card pay) Vás poprosíme o zaslanie čísla objednávky (v prípade skončenia platnosti pôvodnej platobnej karty nás prosím o tom informujte spoločne s číslom účtu v tvare IBAN),

– pri záujme peňažného refundovania objednávky a v prípade ak ste platbu uskutočnil prostredníctvom internetbankingu (tatrapay, sporopay,….) Vás poprosíme o zaslanie čísla objednávky a čísla účtu v tvare IBAN,

– v prípade vstupeniek, ktoré boli zakúpené na predajnom mieste, je potrebné o storno požiadať na mieste zakúpenia (je potrebné predložiť vstupenky).

Žiadosť o refundáciu je potrebné odoslať najneskôr do 02.08.2022.

Vzniknutá situácia nás mrzí. Prosíme Vás o trpezlivosť pri vybavovaní Vašej prípadnej reklamácie. Ďakujeme za pochopenie.

 

Najväčšia slovenská folklórna show FOLKLÓR VO FRAKU prichádza do amfiteátra v Banskej Bystrici.

Monumentálna hudobná show s viac ako 100 špičkovými umelcami na pódiu, rozžiari magický letný večer v metropole stredného Slovenska a predstaví najkrajšie slovenské ľudové piesne v novom impozantnom šate. Renomovaní slovenskí sóloví speváci rôznych hudobných žánrov ponúknu, v sprievode symfonického orchestra Slovenskí symfonici, speváckeho zboru LÚČNICA a ľudovej hudby SOKOLY, pod taktovou šéfdirigenta dirigenta Adriana KOKOŠA, ponúknu výber tých najpopulárnejších folklórnych skladieb, ktorý určite ocenia nie len fanúšikovia tradičného slovenského folklóru, ale všetci milovníci kvalitnej hudby. Najvyššiu umeleckú kvalitu koncertu garantujú prominentní interpreti, ako operné spevácke hviezdy Adriana KUČEROVÁ a Miroslav DVORSKÝ, rock-popová diva Katarína KNECHTOVÁ, populárny herec a spevák Filip TÚMA a obľúbený a úspešný folklorista Štefan ŠTEC. V rámci sprievodného programu sa predstaví Detský spevácky zbor Štvorlístok zo Zvolena. Moderuje Štefan SKRÚCANÝ Príďte si vychutnať unikátny hudobný zážitok a zaspievať si Vaše obľúbené piesne, ktoré ešte nikdy nezneli tak veľkolepo.

Informácie

Cesta na amfiteáter, Banská Bystrica - Amfiteáter

Galéria