Podujatia

Zimný ročník Fashion show LaVie

LaVie BB kreatívny team

Zimný ročník Fashion show LaVie v priestoroch Ministry of Fun prinesie nečakanú emóciu.

Zimný ročník módnej Fashion show LaVie sa nezadržateľne blíži. Kreatívny tím ľudí, ktorý sa postará o to, aby aj po tretíkrát vytvoril nezabudnuteľnú atmosféru, v nedeľu 20. novembra srdečne pozýva do priestorov najväčšieho a najmodernejšieho klubu na Slovensku. V Ministry of Fun v Banskej Bystrici to celé vypukne o 18.00 h. A vy môžete byť pritom, keď sa nočný klub premení na dychberúci priestor spojený s módou a umením.

Tím ľudí, ktorý si sadol po ľudskej aj pracovnej stránke, má za sebou dva mimoriadne úspešné ročníky Fashion show LaVie. Vysoko nasadená latka im vôbec neprekáža, práve naopak. Navodiť pocit, že sa nenachádzame v nočnom klube a pohladiť oči, myseľ aj dušu  programom, ktorý prináša okrem módnej prehliadky najmä komplexný umelecký zážitok, je pre nich veľkou výzvou.

Zimná prehliadka v spolupráci s najväčším nočným klubom na Slovensku

Hlavnou myšlienkou, vďaka ktorej vznikol už prvý ročník, je poukázať na to, koľko talentov z rôznych oblastí a sfér sa nachádza v Banskej Bystrici.

„Chceme podporiť lokálnych umelcov, dodávateľov a predajcov. To je naša prvotná myšlienka, prečo táto šou vlastne vznikla. A v neposlednom rade je to tiež túžba predať emóciu, čo náš tvorivý tím určite vystihuje najlepšie,“ dodáva Viera Futáková.

Z programu výnimočnej akcie, organizátori veľa prezradiť nechcú, ale isté je, že sa návštevníci môžu tešiť hneď na niekoľko špeciálnych prekvapení. Viere Futákovej sa splnil sen, a tak sa súčasťou programu stanú žiačky Základnej umeleckej školy Jána Cikkera v Banskej Bystrici. Na pódiu tiež vystúpi fantastická speváčka a jedno prekvapenie je prichystané aj počas samotnej módnej prehliadky, ktorá je zameraná na jesennú a zimnú kolekciu, ale aj na plesovú sezónu a spoločenské šaty. Podľa organizátorov sa oproti predošlým ročníkom chystá program z úplne iného súdka.

 

Tak, ako aj minulé ročníky, bude mať šou charitatívny podtón. Cieľom tohto podujatia je, formou dražby pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Celý výťažok z dražby preto poputuje na dobrú vec. Predmetom dražby bude krásna dizajnová záležitosť, ktorú vytvorila a vyrobila šperkárska firma Loretta z Trenčína.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informácie

Banská Bystrica

Galéria