Podujatia

Základy AcroYogy -workshop

jogovňa-5e4143bbad0c3

Acroyoga v sebe spája múdrosť jogy, hravosť a silu akrobacie a liečivý dar dotyku a uvoľnenia masážou. Nájdeš v nej párové cviky na spevnenie ale aj hry, ktoré pobavia. Na workshope si vyskúšame partnerské cviky pre dvojice i viac ľudí a naučíme sa základné acro pozície.

PRE KOHO?
Workshop je určený úplne pre všetkých – jogínov, nejogínov, páry aj jednotlivcov.
Acroyoga často učaruje ľuďom, ktorí majú chuť rozšíriť svoju jogovú prax. Ale aj ľuďom bez jogovej praxe, ktorým celistvosť praxe jednoducho učaruje. Pozrite si ukážku: https://www.youtube.com/watch?v=7AChEqfKkmU

Takisto pre vás pripravujeme poobedný workshop AcroYoga – Lunar therapeutics https://www.youtube.com/watch?v=jTLKZORvBGU  na ktorom si ukážeme uvoľňujúce cviky v pároch a kúsok thajskej masáže, ktoré sú skvelým doplnkom k akrobatickej časti AcroYogy.

Workshop je vedený certifikovanými lektormi AcroYoga International Level 1. Katka a Maťo.

REGISTRÁCIA A REZERVÁCIA MIESTA: cez rezervačný systém

CENA:
1 osoba 14 Eur
1 pár  22 Eur -ak sa nahlasujete ako pár, napíšte to pri platbe do poznámky (môže byť aj rovnakého pohlavia)

AK SA PRIHLÁSITE NA OBA WS (Základy acroyogy + Lunar Therapeutic) – výhodný balík v cene 20 eur/osoba (nie je dodatočná párová zľava)

Platba najneskôr 12. februára (prijatá na tomto účte):  SK85 1100 0000 0026 1848 0121 do poznámky uveďte svoje meno a názov WS

Platba najneskôr 12. februára (prijatá na tomto účte):
SK85 1100 0000 0026 1848 0121

Úhradou kurzu sa stáva rezervácia miesta záväznou, bezplatné storno je možné len do 12. februára. V neskoršom termíne nie je možné storno.

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE

Tu sa dozviete, ako sa na lekciu pripraviť.

Doporučuje sa nejesť dve hodiny pred cvičením, v daný deň sa vyhnite korenistým, cesnakovým,  pikantným a mastným jedlám. Avšak necviče nalačno! Ak potrebujete zahnať hlad, pomôžu orechy, sušené ovocie, musli tyčinka… Nepite väčšie množstvo tekutín  cca 15 minút pred cvičením.

Oblečenie by malo byť pohodlné, doporučujeme legíny pre ženy a krátke nohavice pre pánov, bavlnené alebo na jogu určené tričko jemne priliehavého strihu. Cvičí sa naboso, oblečte si na seba len to, v čom chcete cvičiť. Šperky a iné doplnky si odložte v šatni, nedoporučujeme v nich cvičiť kvôli bezpečnosti.

Ženy a dievčatá si upravia vlasy zviazaním do copu. Rozpustené vlasy nie sú vhodné! Počas menštuácie sa nedoporučujú inverzné (obrátené) pozície, no na kurze môžete kľudne ostatné pozície cvičiť.

Nie je vhodné pred hodinou použiť ťažký parfém, skôr jemný deodorant, alebo ľahký aróma olej.

Podložky na cvičenie sú k dispozícii, je však možné použiť aj vlastnú. Malý uteráčik na tvár a ruky je možné si zapožičať.

Informácie

Jogovňa BB, Janka Kráľa 5, Banská Bystrica