Podujatia

Valentínske rande

valentín

Po veľmi úspešnom minuloročnom Rande naslepo, sme sa rozhodli ísť do tohto zaujímavého projektu pre všetkých nezadaných, opäť. Tuho pracujeme na tom, aby sme pomohli nájsť spriaznené duše, ktoré sa ešte nepoznajú. Vynikajúce výsledky z prvého ročníka – jeden sobáš a až 5 zamilovaných párov, ktorým sa darí doteraz, nás nenechali chladnými a nakopli nás. A to aj napriek tomu, že len nedávno sme mali plné ruky práce s Vianocami.

Takže všetci tí, ktorí chcú spoznať nových zaujímavých ľudí, zoznámiť sa a možno zažiť aj prvé iskrenie pozorne čítajte.

Mailová adresa, na ktorú pošli svoje meno (stačí krstné, alebo prezývka), pohlavie, vek a bydlisko:

rande@banskabystrica.sk

Prihlasovať sa môžete do 11.2.2020, ale nebojte, ak prídete aj bez prihlásenia, miesto sa nájde.

A na čo všetko sa môžete tešiť? Opäť v spolupráci s Alliance Francaise si budete môcť potrénovať mozgové bunky vo vedomostnom kvíze (určite tam budú aj záludné otázky týkajúce sa Francúzska). Vychutnať príjemné známe melódie v podaní talentovanej speváčky zo súťaže Spievam po francúzsky, no a v prvom rade sa nebáť, nehanbiť a zoznamovať. Podvečer romantického Valentína zakončia študenti herectva z Konzervatória Jána Levoslava Bellu, ktorí vám zahrajú jednoaktovky zo života…aj toho partnerského.

Viac už neprezradíme……treba prísť a zažiť naživo.

A nezabudnite, Valetínske rande je len pre nezadaných od 18 rokov.

Vstup voľný

Tešíme sa na vás

Vaše OPM

Informácie

Robotnícky dom, Robotnícka 3, Banská Bystrica