Podujatia

Spoznaj Španielsko, nauč sa španielčinu

_MG_1705a

Centrum hispánskej kultúry Vladimíra Olerínyho pre vás v apríli organizuje 4-hodinový kurz základov španielčiny spojený so zaujímavými prezentáciami o Španielsku. Nielenže sa na ňom naučíte ako sa po španielsky opýtať na cestu či ako si objednať jedlo v reštaurácii, ale dozviete sa aj veľa zaujímavostí zo španielskeho turizmu, kultúry či gastronómie prostredníctvom zaujímavých prezentácií.

Kurz sa uskutoční každý aprílový utorok, t.j. 5.4, 12.4, 19.4 a 26.4, vždy od 17.00 – 18.00 h v študovni Centra hispánskej kultúry V. Olerínyho (budova ŠVK – 1. poschodie). Keďže počet účastníkov na kurze je obmedzený, je potrebné sa naň vopred prihlásiť prostredníctvom nášho emailu: hispanskecentrum@svkbb.eu alebo telefonicky na: +421 48 4710701 (telefonicky len počas otváracích hodín centra) a to najneskôr do nedele 3.4.2022 (vrátane). Za kurz sa neplatí, ale podmienkou toho, aby ste sa naň mohli prihlásiť je, že musíte mať platné členstvo v našej Štátnej vedeckej knižnici v Banskej Bystrici, čiže musíte byť naším čitateľom. Inak si stačí priniesť len písacie potreby a chuť do učenia 

Chcete v blízkej budúcnosti navštíviť Španielsko alebo máte len tak chuť naučiť sa niečo po španielsky? Neváhajte a prihláste sa na náš kurz. Teší sa na vás naša konzultantka z Centra hispánskej kultúry V. Olerínyho!

Informácie

Lazovná 9, Banská Bystrica - Štátna vedecká knižnica

Galéria