Podujatia

Spoznaj Španielsko, nauč sa španielčinu – jazykovo – konverzačný kurz

_MG_1705a

SPOZNAJ ŠPANIELSKO, NAUČ SA ŠPANIELČINU – jazykovo-konverzačný kurz

 

Pre veľký záujem naše Centrum hispánskej kultúry Vladimíra Olerínyho pre Vás v NOVEMBRI zopakuje 4-hodinový kurz základov španielčiny spojený so zaujímavými prezentáciami o Španielsku. Nielenže sa na ňom naučíte, ako sa po španielsky opýtať na cestu či ako si objednať jedlo v reštaurácii, ale dozviete sa aj veľa zaujímavostí zo španielskeho turizmu, kultúry či gastronómie prostredníctvom zaujímavých prezentácií.

 

Kurz sa uskutoční každú novembrovú stredu od 9.11.2022, t.j. 9.11., 16.11., 23.11. a 30.11., vždy od 17.00 – 18.00 h v Centre hispánskej kultúry V. Olerínyho (budova ŠVK – 1. poschodie). Keďže počet účastníkov na kurze je obmedzený, je potrebné sa naň vopred prihlásiť prostredníctvom nášho emailu: hispanskecentrum@svkbb.eu alebo telefonicky na: +421 48 4710701 (telefonicky len počas otváracích hodín centra) a to najneskôr do pondelka 7.11.2022 (vrátane). Na prihlásenie sa na kurz je potrebné: po 1. mať platné členstvo v našej Štátnej vedeckej knižnici v Banskej Bystrici, čiže byť naším čitateľom, po 2. pri príchode na prvú hodinu zaplatiť účastnícky poplatok 1,- € / hod kurzu (čiže spolu 4,- € za celý kurz). Upozorňujeme, že v prípade, že sa niektorej z hodín nezúčastníte, sa poplatok za túto hodinu nevracia! Nezabudnite si pribaliť písacie potreby a chuť do učenia J

 

Chcete v blízkej budúcnosti navštíviť Španielsko alebo máte len tak chuť naučiť sa niečo po španielsky? Neváhajte a prihláste sa na náš kurz. Teší sa na Vás naša konzultantka z Centra hispánskej kultúry V. Olerínyho!

 

 

Informácie

Lazovná 9, Banská Bystrica - Štátna vedecká knižnica

Galéria