Podujatia

Španielsky filmový festival

_MG_1705a

Centrum hispánskej kultúry Vladimíra Olerínyho – jazykové centrum Štátnej vedeckej knižnice v Banskej Bystrici, Vás srdečne pozýva na podujatie s názvom „Španielsky filmový festival“, ktoré organizuje v spolupráci s Veľvyslanectvom Španielskeho kráľovstva.

Ide o projekciu 5 filmov, ktoré sa budú premietať počas mesiaca jún a to hybridnou formou. To znamená, že budete mať na výber dve možnosti, ako si filmy pozrieť. Môžete prísť osobne do budovy Štátnej vedeckej knižnice v Banskej Bystrici (Malá sála, 2. poschodie), filmy si pozrieť priamo u nás na premietacom plátne a užiť si tak skvelý kino zážitok. Ak však nebývate v Banskej Bystrici, no filmy by ste si napriek tomu radi pozreli, pripájame Zoom link, na ktorom sa taktiež bude premietať všetkých 5 filmov a Vy si ich tak budete vedieť pozrieť z pohodlia domova:   https://us06web.zoom.us/j/84203342047?pwd=RTZsWHBPMTdGN0doVFpSdzJIS1EvQT09

Názvy filmov spolu s dátumami premietaní nájdete na priloženom plagáte. Kino u nás je bezplatné. Upozorňujeme, že všetky filmy budú premietané v španielskom jazyku s anglickými titulkami. Neváhajte a navštívte nás, budeme sa na Vás tešiť!

 

 

Informácie

Lazovná 9, Banská Bystrica - Štátna vedecká knižnica

Galéria