Podujatia

Rozbehnutie letných prázdnin s Majselfom v Banskej Bystrici

65749185_2427154247323289_1116023809934098432_n

Už tu máme konečne leto a s ním otvoríme sezónu veľkou párty v Banskej Bystrici 5.7.2019 v Clube Alterego Music príde hviezdny MAJSELF & hostia. Otvor leto s Majselfom a zaži nezabudnuteľný posledný večer v Alteregu pred prestavbou! Množstvo osviežujúcich drinkov, super energický DJ, predskokan a párty počas celej noci.

Majself patria medzi najvyhľadávanejších interpretov súčastnosti, aj vďaka povestnej energickej show, ktorú predvedie aj v našom meste. Nová show a nový úspešný album Romeo & Julia spolu s hosťom z albumu Nikol Kassell bude na vás čakať. Budeme môcť počuť také hity ako napr. Vlny, Rolls Royce, Talizman, Mám to rád, Ráno ako aj tanečnú novinku Romeo & Julia a mnoho iného. Majself potvrdzuje svoju kvalitu aj tým že má za sebou viacero úspechov ako napr. vyhral na hudobných cenách rádia Európa 2 kategóriu Objav roka, videoklip roka a viacero jeho hitov je hraných v rádiách.

Môžete sa tešiť na :
– Majself / Romeo a Julia show
– DJ Baret
– DJ Johnny Bee
– Nikol Kassell
– veľa súťaží o super ceny
– miešané drinky
– veľa ďalších prekvapení

viac info: Alterego Music & Cocktails

Príď z partiou do Alterega na párty sezóny a otvor leto v Banskej Bystrici tak ako sa patrí. Dlho očakávané vystúpenie Majselfa a jeho hostí.

Informácie

Alterego Music & Cocktails, Námestie SNP 15, Banská Bystrica