Podujatia

Radošinské naivné divadlo – Čo sa sníva trpaslíkom – PRELOŽENÉ PREDSTAVENIE Z ROKU 2019!

čo sa sníva trpaslíkom

Vážení diváci, pre chorobu v umeleckom súbore prekladáme dnešné predstavenie Radošinského Naivného Divadla –  Čo sa sníva trpaslíkom, na 14. februára 2020 o 16,30 a 19,30 hod. v Aule Beliana UMB v Banskej Bystrici.

Vstupenky zostávajú v platnosti. Prípadné ďalšie informácie Vám poskytneme na telefónnom čísle: 0911 590 396 – MANA s.r.o.

Veľmi pekne ďakujeme za pochopenie.

Radošinské naivné divadlo Vás srdečne pozýva na komediálne predstavenie autora Stanislava Štepku s názvom ČO SA SNÍVA TRPASLÍKOM. V predstavení nahliadneme nielen do nevyjasnených rodinných vzťahov neúspešného operného speváka, jeho bývalej milenky, večne nespokojnej manželky učiteľky a jej novej zanietenej priateľky, ale zároveň nazrieme do zákulisia kšeftárskej agentúry vyrábajúcej tzv. ľudové zábavné umenie pre nenáročné vrstvy.

Našim podnikateľským umeleckým „trpaslíkom“ sa nesníva o tom, aby umelecky vyrástli, ale ide im o jediné: aby sa všetci naokolo znížili na ich úroveň…

Autor: Stanislav Štepka

Réžia: Ondrej Spišák

Účinkujú:

Stanislav Štepka, Maruška Nedomová, Zuzana Norisová alebo Andrea Martvoňová, Simona Miháliková, Mojmír Caban, Michal Kubovčík alebo René Štúr, Samuel Spišák alebo Ondrej Hraška, Marcela Cmorejová alebo Martin Šenc, Ladislav Hubáček a Vladimír Svítek.

Vstupenky v sume 17€ si zakúpite cez predajnú sieť Ticketportal.

Informácie

Aula Beliana, Tajovského 40, Banská Bystrica