Podujatia

Nedeľa s Quentinom: Gauneri

gauneri

1. film Quentina Tarantina

GAUNERI (Reservoir Dogs)

(USA, 1992, 99 min, Quentin Tarantino)

Mafián Joe najme na vykradnutie klenotníctva partiu gangsterov, ktorí sa navzájom nepoznajú a oslovujú sa vymyslenými menami. Akciu však zmarí polícia a zlodejom nezostáva nič iné, len ujsť a ukryť sa v starom sklade. Pán Oranžový je postrelený a pán Biely sa ho pokúša udržať nažive, kým nedorazí pomoc. Napätie v sklade však stúpa, pretože polícia je im na stope a pán Ružový je presvedčený, že to bola pasca – niekto z nich musí byť zradcom. Každý má však vlastnú verziu toho, čo sa stalo. Ako dlho bude trvať, kým vytiahnu zbrane a z drámy sa stane masaker?

Predpredaj: https://ticketware.eu/p/bKJn

Vstupné cez predpredaj: 5 €

Vstupné na mieste: 6 €

Uvádzame v pôvodnom znení s českými titulkami.

Veková vhodnosť: 15

Organizátorom predstavenia je O. Z. za! amfiteáter.

Prosíme návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19.

Počet účastníkov predstavenia je momentálne obmedzený na 500 osôb.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Žiadosti o vrátenie vstupného po jeho zakúpení radi vyhovieme, ak by došlo k technickému zlyhaniu, resp. neuskutočneniu, či nedokončeniu predstavenia v dôsledku takéhoto zlyhania. Pre tento prípad si prosím uschovajte vstupenku, ktorá bola zakúpená na pokladni, po dobu trvania predstavenia, nakoľko vrátenie vstupného je podmienené vrátením vstupenky. Nemôžeme však niesť zodpovednosť za zmenu počasia počas predstavenia a teda nemáme ani možnosť vrátiť vstupné z dôvodu nepriaznivého počasia po začatí predstavenia. Vaše pochopenie si veľmi vážime.

Informácie

Amfiteáter, Cesta na Amfiteáter 2, Banská Bystrica

Galéria