Podujatia

Letné kino na amfiteátri: Pomáda

pomáda

POMÁDA

(USA, 1978, 106 min, Randal Kleiser)

Americký muzikál Pomáda z roku 1978 patril v dobe uvedenia k najnavštevovanejším filmom v každej krajine. Vznikol podľa úspešnej divadelnej predlohy Jima Jacobsa a Warrena Caseyho. Dej nás zavedie do strednej školy Rydell v päťdesiatych rokoch. Danny Zucco, študent posledného ročníku, sa po prázdninách opäť stretáva so svojimi kamarátmi. Ohromí ich rozprávaním o svojom milostnom dobrodružstve pri mori. Medzi dievčatami sa objavuje nová študentka Sandy. Aj ona sa pochváli svojim prázdninovým stretnutím s fantastickým chlapcom, s ktorým prežila krásny milostný príbeh. Keď sa „letní milenci“ náhle stretávajú na školskej pôde, takmer stratia dych. Lenže láska v novom prostredí školy a množstvom kamarátov má úplne iné pravidlá, ako na osamelej morskej pláži. V hlavnej roli spieva, hrá a tancuje populárna dvojica John Travolta a Olivia Newton-John, ktorá sa týmto snímkom stala idolom mladej generácie.

Uvádzame z 35mm filmovej kópie.

Predpredaj: https://ticketware.eu/p/aJTP

Vstupné cez predpredaj: 5 €

Vstupné na mieste: 6 €

Uvádzame v pôvodnom znení s českými titulkami.

Veková vhodnosť: 12

Organizátorom predstavenia je O. Z. za! amfiteáter.

Prosíme návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19. Počet účastníkov jedného podujatia je momentálne obmedzený na 1000.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Žiadosti o vrátenie vstupného po jeho zakúpení radi vyhovieme, ak by došlo k technickému zlyhaniu, resp. neuskutočneniu, či nedokončeniu predstavenia v dôsledku takéhoto zlyhania. Pre tento prípad si prosím uschovajte vstupenku, ktorá bola zakúpená na pokladni, po dobu trvania predstavenia, nakoľko vrátenie vstupného je podmienené vrátením vstupenky. Nemôžeme však niesť zodpovednosť za zmenu počasia počas predstavenia a teda nemáme ani možnosť vrátiť vstupné z dôvodu nepriaznivého počasia po začatí predstavenia. Vaše pochopenie si veľmi vážime.

Informácie

Cesta na amfiteáter 2, Banská Bystrica