Podujatia

Letné kino na amfiteátri – Harry Potter a tajomná komnata

harry potter

Špeciálne uvedenie kompletnej série Harry Potter na amfiteátri každú nedeľu počas júla a augusta.

HARRY POTTER A TAJOMNÁ KOMNATA

(Veľká Británia / USA / Nemecko, 2002, 161 min, Chris Columbus)

Harry Potter sa po prázdninách vracia do Rokfortu a nastupuje do druhého ročníku. A to aj napriek varovaniu tunajšieho škriatka Dobbyho, podľa ktorého mu v čarodejníckej škole hrozí smrť. Harry nedbá na prosby škriatka, ktorý spôsobuje viac škôd, ako úžitku. Ale potom sa naozaj začnú diať podivné veci, na stenách sa objavujú neznáme nápisy a niekoľko študentov prepadne tajomný prízrak. Čo s tým má spoločného Tajomná komnata? Stojí za spiknutím opäť Voldemort? Kto je Slizolinov dedič? Záhadu sa Harry rozhodne rozlúštiť spoločne so svojimi starými známymi – Ronom a Hermiónou.

Vstupné cez predpredaj: 5 €

Vstupné na mieste: 6 €

Uvádzame so slovenským dabingom.

Veková vhodnosť: 7

Organizátorom predstavenia je O. Z. za! amfiteáter.

Prosíme návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19. Počet účastníkov jedného podujatia je momentálne obmedzený na 1000.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Žiadosti o vrátenie vstupného po jeho zakúpení radi vyhovieme, ak by došlo k technickému zlyhaniu, resp. neuskutočneniu, či nedokončeniu predstavenia v dôsledku takéhoto zlyhania. Pre tento prípad si prosím uschovajte vstupenku, ktorá bola zakúpená na pokladni, po dobu trvania predstavenia, nakoľko vrátenie vstupného je podmienené vrátením vstupenky. Nemôžeme však niesť zodpovednosť za zmenu počasia počas predstavenia a teda nemáme ani možnosť vrátiť vstupné z dôvodu nepriaznivého počasia po začatí predstavenia. Vaše pochopenie si veľmi vážime.

Informácie

Cesta na amfiteáter 2, Banská Bystrica

Galéria