Podujatia

Letné kino na amfiteátri [BBcon/Parcon]: Návrat do budúcnosti 3

Premietanie trilógie sa koná v rámci festivalu BBCon/Parcon 2019.

NÁVRAT DO BUDÚCNOSTI 3

(USA, 1990, 118 min, Robert Zemeckis)

Tretia cesta časom zavedie Martyho až späť na divoký západ do roku 1885, kde sa podujal na záchranu svojho priateľa a vynálezcu Dr. Browna, ktorý tam uviazol a medzičasom sa zamiloval do miestnej učiteľky a tak káže Martymu vrátiť sa naspäť do budúcnosti bez neho. Na divokom západe však nič nie je tak jednoduché…

Príspevok: 5 €

Uvádzame s českým dabingom.

Organizátorom predstavenia je Klub priateľov vedy, prognostiky a vedeckej fantastiky Banská Bystrica (KPVPVF BB) v spolupráci s Mestom Banská Bystrica a O. Z. za! amfiteáter.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna,  postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Žiadosti o vrátenie vstupného po jeho zakúpení radi vyhovieme, ak by došlo k technickému zlyhaniu, resp. neuskutočneniu, či nedokončeniu predstavenia v dôsledku takéhoto zlyhania. Nemôžeme však niesť zodpovednosť za zmenu počasia počas predstavenia a teda nemáme ani možnosť vrátiť vstupné z dôvodu nepriaznivého počasia po zakúpení vstupenky pred predstavením na mieste konania. Vaše pochopenie si veľmi vážime.

Informácie

Amfiteáter, Cesta na Amfiteáter, Banská Bystrica