Podujatia

Jozef Holly – Band & String Quartet TOUR 2019

Jozef Holly – je slovenský klavírny virtuóz, skladateľ, inštrumentalista, ale aj skvelý spevák.
Jeho Piano Show charakterizujú 3V – Virtuozita, Vášen a Výnimočný hlas. Tento nadaný multižánrový umelec prináša divákom niečo omnoho viac ako len koncert. Omnoho viac ako v dokonalej harmónií naaranžované klasické diela s jazzovými prvkami alebo kvalitným popom. Omnoho viac ako emóciami, či strhujúcou energiou nabité filmové melódie.
Jozef Holly odovzdáva na vystúpeniach svojmu publiku kus seba, kus svojej duše a nejde to necítiť. Presne tak ako na oplátku diváci nechávajú na koncertoch časť svojho srdca. Preto koncert nie je len o spájaní žánrov v unikátnom a nezameniteľnom prevední. Je o spájaní malých svetov každého z nás do nekonečného vesmíru fantázie, ktorého už navždy zostanete súčasťou.
Jozef Holly pripravuje tento rok v poradí už svoj ôsmy album. Okrem známych skladieb, ktoré k Jozefovi neodmysliteľne patria ako Let čmeliaka, Asturias, Moonlight, či téma z filmu Gladiátor, si budete môcť vypočuť aj úplné novinky, okorenené novým členom kapely – gitaristom Davidom Bílekom.
Nenechajte si ujsť tento výnimočný a nezabudnuteľný zážitok.
Účinkuju: Jozef Holly (klavír, spev), Peter Szabo (bass gitara), Pavol Balo (bicie), Matej Šajgalík (klávesy) Matej Novák (saxofón), Dávid Bílek (gitara), sláčikové kvarteto.

Vstupenky v sume  20€, 22€ a 24€ si zakúpite cez predajnú sieť Ticketportal.

Informácie

Aula SZU, Bernolákova 8, Banská Bystrica