Podujatia

Harry Potter a Fénixov rád

Harry Potter a fénixov rád

Špeciálne uvedenie kompletnej série Harry Potter na amfiteátri každú nedeľu počas júla a augusta.

HARRY POTTER A FÉNIXOV RÁD

(Veľká Británia / USA, 2007, 138 min, David Yates)

Harry Potter sa vracia do Rokfortu, aby nastúpil do piateho ročníku školy čarodejníckej. Tam však zistí, že väčšina členov čarodejníckej komunity verí, že jeho nedávne stretnutie s Lordom Voldemortom je obyčajný výmysel, čím je spochybnená Harryho dôveryhodnosť. Navyše minister mágie Kornelius Fudge opäť vymenoval nového učiteľa obrany proti čiernej mágii. V lekciách podozrivej profesorky Umbridgeovej sa však mladí čarodejníci nič zásadného nenaučia a preto nemajú dostatok znalostí o boji s temnými silami, ktoré sa okolo nich sťahujú. Na Hermioninu a Ronovu výzvu sa Harry rozhodne vziať veci do vlastných rúk. Tajne sa začne stretávať s malou skupinou študentov, ktorí sa hrdo nazvali Dumbledorova armáda, a učí ich, ako sa ubrániť čiernej mágii. I keď je sám len študentom, pripravuje odvážnych mladých čarodejníkov na nebezpečnou vojnu, ktorá čoskoro prepukne…

Predpredaj: https://ticketware.eu/p/aRYG

Vstupné cez predpredaj: 5 €

Vstupné na mieste: 6 €

Uvádzame so slovenským dabingom.

Veková vhodnosť: 12

Organizátorom predstavenia je O. Z. za! amfiteáter.

Prosíme návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19. Počet účastníkov jedného podujatia je momentálne obmedzený na 1000.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Žiadosti o vrátenie vstupného po jeho zakúpení radi vyhovieme, ak by došlo k technickému zlyhaniu, resp. neuskutočneniu, či nedokončeniu predstavenia v dôsledku takéhoto zlyhania. Pre tento prípad si prosím uschovajte vstupenku, ktorá bola zakúpená na pokladni, po dobu trvania predstavenia, nakoľko vrátenie vstupného je podmienené vrátením vstupenky. Nemôžeme však niesť zodpovednosť za zmenu počasia počas predstavenia a teda nemáme ani možnosť vrátiť vstupné z dôvodu nepriaznivého počasia po začatí predstavenia. Vaše pochopenie si veľmi vážime.

Informácie