Podujatia

Deň otvorených dverí Banskobystrického pivovaru

beer-g38ddde208_1920

Srdečne pozývame všetkých priaznivcov výnimočného slovenského piva URPINER na 14. ročník Dňa otvorených dverí Banskobystrického pivovaru.

Spoločnosť Banskobystrický pivovar, a. s. otvorí v sobotu, dňa 17. 9. 2022 od 11.00 brány pivovaru pre všetkých svojich priaznivcov a širokú verejnosť. Milovníci, priatelia a fanúšikovia výnimočného slovenského piva URPINER tak môžu nielen spoznať históriu výroby piva v Banskej Bystrici, ale aj nazrieť do zákulisia pivovaru a zoznámiť sa s celým procesom výroby najoceňovanejšieho slovenského piva.

Na pódiu sa v rámci hudobného programu predstavia populárne skupiny: GLADIATOR, DRUŽINA, VODOPÁD a folklórny súbor MLADOSŤ. Okrem obľúbených exkurzií vo výrobných priestoroch pivovaru, čaká milovníkov piva URPINER aj množstvo ďalších sprievodných atrakcií ako sú vystúpenie sokoliarov, ukážky prác hasičov, zboru väzenskej a justičnej stráže, zberatelia pivných suvenírov a ďalšie zaujímavé aktivity. Na svoje si určite prídu všetky vekové kategórie. Pre dospelých sú pripravené tiež obľúbené súťaže v pití piva na čas a v držaní krígľa, pre deti zas skákací hrad či jazda na koníkoch. V spolupráci s BOUNCE PARKOM Mareka Hamšíka tiež chystáme pre návštevníkov milé prekvapenie.

Samozrejme, na podujatí nebudú chýbať gurmánske špeciality a jedinečné osvieženie v podobe výnimočného zlatistého moku – piva URPINER. Pivo sa bude čapovať priamo z pivovaru a okrem obľúbených klasických pív si tento rok môžu návštevníci pochutnať aj na pivnej delikatese – za studena chmelenej svetlej IPL 13ke a novinke Cannabis 11ke. Fanúšikovia URPINER si budú môcť zakúpiť aj rôzne pivné prezenty a darčekové predmety.

Zobraziť menej

Informácie

Sládkovičova 37, Banská Bystrica

Galéria