Podujatia

Angelus (After) Party

AAF 2022_

V auguste sa v Banskej Bystrici bude konať benefičný koncert Angelus (After) Part. V júni sa uskutočnil druhý ročník benefičného Angelus Festu, na ktorom sa podarilo vyzbierať takmer 4500€ pre OZ Svetielko nádeje. Na august pripravili organizátori pokračovanie v podobe „open-air after-party“, na ktorej sa predstaví pestrá zostava 6 metalových kapiel z Banskej Bystrice a Zvolena a výťažok bude opäť určený pre OZ Svetielko nádeje.

20.augusta sa v SOVA bare & art klube (Skuteckého 1, Banská Bystrica) predstaví bansko-bystrická legenda alternatívneho metalu – kapela HECATE, založená ešte v roku 1996, ktorá nahráva svoj tretí album, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta začiatkom budúceho roku. Niekoľko nových skladieb zahrajú už počas augustového vystúpenia! Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na vystúpenie BROKEN RAIN, ktorí vydali v roku 2015 debutový album „Here Comes The Pain. Materiál z neho naživo predstavili napríklad v úlohe predkapely legiend ako URIAH HEEP, Blaze Bayley (ex IRON MAIDEN) alebo Don Airey (DEEP PURPLE). Kapela sa po dlhšej koncertnej prestávke vracia na pódiá so svojím energickým a melodickým metalom, v ktorom cítiť poctivé hardrockové korene, ale aj svieže moderné prvky.

Na koncerte ďalej vystúpia kapely DEMONIC-EYED (HC/metal), BRAIN DEALERS (death metal), GÁGOR (hard violence) a SOLIPSISM (negativ black metal).

Celý výťažok z benefičnej akcie bude venovaný OZ Svetielko nádeje

Informácie

Skuteckého 1, Banská Bystrica - Sova bar & art klub

Galéria