Podujatia

Radvanský ples

received_1708339123012308

Drahí priatelia, srdečne Vás pozývame na ďalší ročník jedinečného spoločensko-kultúrneho podujatia pri príležitosti príjemného stretnutia priateľov, vytvorenia nových priateľstiev, bohatého kultúrneho vyžitia, skvelej hudby, ale aj vynikajúceho jedla, zábavy a jedinečného zážitku.

V rámci nezabudnuteľného večera sa môžte tešiť na slovenskú kapelu Starmania, ktorá zahrá najväčšie česko slovenské hity v podaní s ich leaderkou Barborou Balúchovou slovenskou superstar od známych česko-slovenských legiend (Karel Gott, Helena Vondráčková, Pavol Hammel, Miroslav Žbirkq, Elán, Olympic, Michal David, Dara Rolinc, Tublatánka a ďalší.

Operný a muzikálový spevák Marian Vojtko spolu s Dagmar Rostandt nám predvedú svoje umenie a zaspievajú najznámejšie muzikálové hity ale aj hity ďalších česko-slovenských speváckych legiend.

Do tanca nám zahrá a zaspieva Ľudová hudba Hron spolu s Jozefom Makom, ktorí nám predvedú nielen ľudové ale aj moderné piesne.

Počas programu večera nám zatancujú a predvedú svoje tanečné choreografie Faber dance school a ohúria Vás nielen tancom ale aj dokonalým outfitom dámy Vivas dance group v podaní latino dance show.

Večerom podujatia nás bude sprevádzať náš Marek Polo Polomský a po polnoci rozprúdi opäť do tanca náš DJ Ivan Vesel v podaní top svetových hitov.

Pripravené pre hostí bude vynikajúce jedlo od večere až po polnočný bufet, vrátane teplého a studeného rautu a sladkého candybar, ktoré špeciálne pre hostí pripraví šéfkuchár Robert Hadviga so svojím tímom a svojím kulinárskym umením pre Vás pripraví vynikajúce špeciality večera 🥘

O spoločné fotky hostí, fotobúdku, ako aj vystihnutie skvelých momentov večera sa postará forograf Wlado Poliak a Slavomír Samuelčík.

Zároveň sa môžete tešiť na vynovený a krásny priestor R2N Business Center, ktorý pre Vás pripravujeme, aby ste sa cítili u nás veľmi príjemne a bol to pre Vás dokonalý večer a skvelý zážitok, na ktorý budete ešte veľmi dlho spomínať.

V rámci zakúpenia vstupenky pre hostí počas celého večera pripravené:

welcome drink

prípitok, fľaša vína a nealko

predjedlo s hlavným jedlom

ochutnávka vín Château Rúbaň

veľké pečené prasiatko

bohatý️ teplý, studený raut (polnočný bufet)

sladký candy bar

… nebude chýbať bohatá tombola so skvelými ale aj hodnotnými cenami

⭐️ víkendový pobyt

⭐️ vozidlá na víkend s plnou nádržou

⭐️ golfový poukaz

⭐️ šperky

⭐️ romantická večera

⭐️ kozmetický balíček

⭐️ masáž celého tela

⭐️ kozmetický balíček

⭐️ kurz anglického jazyka

⭐️ sada vín

… a veľa veľa ďalších skvelých cien

… drahí priatelia, príďte medzi nás zažiť krásny a jedinečný večer plný skvelej hudby, zábavy ale aj príjemných stretnutí, gastrozážitku šéfkuchára a neopakovateľného večera s nezabudnuteľným zážitkom

Cena vstupenky 90 € / osoba.

 

Vstupenky na Radvanský ples budú už v predaji od 18.12.2023, nezabudnite, že ich môžte tiež darovať svojim najbližším, ako krásny darček na Vianoce.

 

 

Informácie

Galéria