Podujatia

Mičinský pitvor

Bratri-v-tricku

Srdečne Vás pozývame na rodinný  multižánrový divadelno – hudobný festival Mičinský pitvor, ktorý tento rok opäť zavíta aj do ulíc Banskej Bystrice.

V pondelok 6. júna na Námestí SNP festival symbolicky otvorí pouličné predstavenie Bežkárska odysea v podaní pražského zoskupenia Bratři v tricku.

„Inventár“ Mičinského pitvoru Martin Geišberg zahrá, spolu s hercom a muzikantom Ondrejom Kovaľom, vo štvrtok 9. júna o 20:00 hod. na nádvorí Robotníckeho domu v Banskej Bystrici.

V programe festivalu 10. júna – 11. júna na Hornej Mičinej vystúpia : Bábkové divadlo Morgonrock, Odivo, Teáter Komika, Tomáš Krištof, Kristína Tormová, Cirkus Mavakanza, Le Payaco, Puding pani Elvisovej, Tamara Kramar,  Andy Lou, Trio Olga (Monika Haasová a Péter Cseri), Duo Kyselí krastafci, Squadra Sua (ČR) ale aj Svedkovia Liehovovi, ktorí prinesú na festival „svedectvo o jedinom a pravom zhasiteľovi smäda Liehovi Špiritovi, ktorý bol za nás vypálený a do fľaše daný…“. Akrobatické umenie predvedie česká skupina Losers Cirque Company

Informácie

Námestie SNP, Robotnícky dom, Horná Mičiná

Galéria