Podujatia

Letné kino na amfiteátri – Harry Potter a väzeň z Azkabanu

Harry Poter a väzeň z Azkabanu

Špeciálne uvedenie kompletnej série Harry Potter na amfiteátri každú nedeľu počas júla a augusta.

HARRY POTTER A VÄZEŇ Z AZKABANU

(Veľká Británia / USA, 2004, 141 min, Alfonso Cuarón)

Trinásťročný Harry Potter znovu nerád trávi svoje ďalšie prázdniny v rodine Dursleyovcov, tentokrát navyše s tebou Marge. Aj napriek prísnemu zákazu používania kúziel ju Harry premení na obrovský balón a v noci utečie záchranným autobusom do pohostinstva Deravý kotol. Tu sa stretáva s ministrom kúziel menom Cornelius Fudge, ktorý ho prekvapivo za jeho počin nepotrestá. To preto, že z väzenia v Azkabane utiekol nebezpečný čarodejník Sirius Black, ktorý podľa legiend priviedol lorda Voldemorta k Harryho rodičom a je tak zodpovedný za ich smrť. Teraz sa Voldemort pokúša zabiť aj Harryho. A aby nebolo hrôz dosť, Rokfortská čarodejnícka škola hostí hrozivé azkabanské stráže, nazývané dementori. Tí majú za úlohu chrániť Harryho a ďalších študentov pred čiernym čarodejníkom. Stretnutie Harryho so záhadným väzňom Siriusom Blackom sa zdá byť nevyhnutné. Harry Potter bude potrebovať všetku odvahu, kúzla a podporu, aby dokázal odhaliť pravdu v väzby na tajomnú minuosť.

Predpredaj: https://ticketware.eu/p/aJRQ

Vstupné cez predpredaj: 5 €

Vstupné na mieste: 6 €

Uvádzame so slovenským dabingom.

Veková vhodnosť: 12

Organizátorom predstavenia je O. Z. za! amfiteáter.

Prosíme návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19. Počet účastníkov jedného podujatia je momentálne obmedzený na 1000.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Žiadosti o vrátenie vstupného po jeho zakúpení radi vyhovieme, ak by došlo k technickému zlyhaniu, resp. neuskutočneniu, či nedokončeniu predstavenia v dôsledku takéhoto zlyhania. Pre tento prípad si prosím uschovajte vstupenku, ktorá bola zakúpená na pokladni, po dobu trvania predstavenia, nakoľko vrátenie vstupného je podmienené vrátením vstupenky. Nemôžeme však niesť zodpovednosť za zmenu počasia počas predstavenia a teda nemáme ani možnosť vrátiť vstupné z dôvodu nepriaznivého počasia po začatí predstavenia. Vaše pochopenie si veľmi vážime.

Informácie

Cesta na amfiteáter 2, Banská Bystrica

Galéria