Podujatia

Radvanské rande pri Hrone

354461977_604882411738175_872172473551659209_n

Občianska Rada Radvaň a OZ za dôstojnú Radvaň vás srdečne pozývajú na 2. ročník športového podujatia pre rekreačných športovcov ,,Radvanské Rande pri Hrone“, ktoré sa uskutoční v sobotu 24.06.2023. Pripravili sme pre vás splav rieky Hron, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou nášho mesta a málokto ju spoznal a splavil v člne.

Kto má radšej pevnú zem pod nohami, resp. pod kolesami, pre tých športovcov je pripravená cykloturistika a v spolupráci s OZ Inverzia Slovensko aj pešia turistika.

Začneme rekreačným športom, kde registrovaných účastníkov ( kapacita obmedzená/účastnícky poplatok za osobu v rafte ) čaká SPLAV zaujímavého úseku rieky Hron, od Šalkovej po Vlkanovú, presnú informáciu dostane účastník spätným emailom po registrácii. Potrebné nahlásiť počet dospelých a počet detí ( registrácia do 22.6. ) na emailovej adrese: randeprihrone@gmail.com

Druhá skupina športovcov – cyklistov sa vydá spoločne vybranou cyklotrasou z Radvane do cieľovej stanice vo Fort Geronimo Vlkanová alebo individuálne, vlastnou trasou a vlastným tempom, podľa uváženia. Presnú informáciu dostane účastník spätným emailom po registrácii ( registrácia do 22.6. )na emailovej adrese: randeprihrone@gmail.com – kapacita NEOBMEDZENÁ.

Tretia skupina športovcov – peších turistov sa vydá na svoju „prechádzku“ z Radvane pod vedením členov turistov z OZ inverzia Slovensko do cieľovej stanice vo Fort Geronimo Vlkanová (odhadovaný čas turistiky cca. 6 hod.). Presnú informáciu dostane účastník spätným emailom po registrácii ( registrácia do 22.6. ) na emailovej adrese: randeprihrone@gmail.com – kapacita NEOBMEDZENÁ.

Po príjemnej športovej časti vás vo Vlkanovej bude čakať občerstvenie.

Na priložených foto si pripomíname jedinečnú atmosféru vydareného podujatia z minulého roka. Tešíme sa na stretnutie už čoskoro na 2. ročníku podujatia.

 

 

Informácie

Galéria