Podujatia

Letné kino na amfiteátri: Spievanie v daždi

Spievanie v daždi

SPIEVANIE V DAŽDI

(USA, 1952, 103 min, Stanley Donen & Gene Kelly)

Jeden z najlepších muzikálov, ktoré sa kedy objavili na striebornom plátne, je zároveň vynikajúcou romantickou komédiou, hravou satirou na Hollywood 20. rokov i historickou lekciou o jednej z kľúčových etáp vývoja kinematografie. Hviezdy nemej éry sa ocitajú v zovretí lásky a zvukového filmu a s oboma sa vyrovnávajú vtipne, vynaliezavo a s gráciou. A k tomu akosi mimochodom vynájdu aj dabing.

Predpredaj: system.cinemaware.eu

Vstupné cez predpredaj: 5 €

Vstupné na mieste: 6 €

Uvádzame v pôvodnom znení so slovenskými titulkami.

Veková vhodnosť: 7

Organizátorom predstavenia je O. Z. za! amfiteáter.

Prosíme návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19. Počet účastníkov jedného podujatia je momentálne obmedzený na 1000.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Žiadosti o vrátenie vstupného po jeho zakúpení radi vyhovieme, ak by došlo k technickému zlyhaniu, resp. neuskutočneniu, či nedokončeniu predstavenia v dôsledku takéhoto zlyhania. Pre tento prípad si prosím uschovajte vstupenku, ktorá bola zakúpená na pokladni, po dobu trvania predstavenia, nakoľko vrátenie vstupného je podmienené vrátením vstupenky. Nemôžeme však niesť zodpovednosť za zmenu počasia počas predstavenia a teda nemáme ani možnosť vrátiť vstupné z dôvodu nepriaznivého počasia po začatí predstavenia. Vaše pochopenie si veľmi vážime.

Informácie