Podujatia

Letné kino na amfiteátri: Harry Potter a ohnivá čaša

Harry potter a ohnivá čaša

HARRY POTTER A OHNIVÁ ČAŠA

(Veľká Británia / USA, 2005, 157 min, Mike Newell)

Navzdory zlým snom, ktoré ho neprestávajú prenasledovať, sa vydá Harry Potter s Weasleyovcami na štyristo dvadsiatedruhé majstrovstvá svetá v metlobale. Slávnostné uvedenie je veľkolepé, no v noci kemp prepadne skupina maskovaných čarodejníkov, ktorí vyvolávajú paniku a na oblohe vykúzlia obrovskú lebku s hadom v ústach – Voldemortove znamenie. Je jasné, že sa blíži temná doba. Je to zrejmé aj z faktu, že sa bude konať významný Turnaj troch čarodejov, ktorého víťaz získa Ohnivú čašu. Do súťaže sa smú prihlásiť len čarodejníci starší, ako sedemnásť rokov. Do Rokfortu prichádza nie len nový učiteľ obrany proti čiernej mágii Alostor Moody, ale tiež výpravy z dvoch ďalších kúzelníckych škôl. Zatiaľ čo sa s napätím očakáva trojica, ktorú čaša vyberie, začína vyúčtovanie. Moody dávo od prvej chvíle jasne najavo, že berie obranu proti čiernej mágii vážne. Nastáva slávnostný okamih a čaša vyberie do turnaja Cedrica, Victora a Fleur. Prekvapivo urči ešte aj Harryho, aj keď ešte nemá sedemnásť rokov. Podľa pravidiel sa musí zúčastniť turnaja, pretože bol čašou určený. Turnaj sa však postupne mení na nočnú moru, ktorá bude stáť niekoho život.

Predpredaj: https://ticketware.eu/p/aJRT

Vstupné cez predpredaj: 5 €

Vstupné na mieste: 6 €

Uvádzame so slovenským dabingom.

Veková vhodnosť: 12

Organizátorom predstavenia je O. Z. za! amfiteáter.

Prosíme návštevníkov o dodržiavanie platných opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19. Počet účastníkov jedného podujatia je momentálne obmedzený na 1000.

Čas začiatku predstavenia je orientačný a skutočný začiatok predstavenia sa vzhľadom na kvalitu projekcie prispôsobuje času súmraku, ktorý môže byť až v rozsahu +10 minút od udávaného času predstavenia. Najdlhší čas súmraku sa prejavuje v strede júna, postupne sa počas júla a augusta skracuje a je teda možné začať predstavenie skôr.

Žiadosti o vrátenie vstupného po jeho zakúpení radi vyhovieme, ak by došlo k technickému zlyhaniu, resp. neuskutočneniu, či nedokončeniu predstavenia v dôsledku takéhoto zlyhania. Pre tento prípad si prosím uschovajte vstupenku, ktorá bola zakúpená na pokladni, po dobu trvania predstavenia, nakoľko vrátenie vstupného je podmienené vrátením vstupenky. Nemôžeme však niesť zodpovednosť za zmenu počasia počas predstavenia a teda nemáme ani možnosť vrátiť vstupné z dôvodu nepriaznivého počasia po začatí predstavenia. Vaše pochopenie si veľmi vážime.

Informácie

Cesta na amfiteáter 2, Banská Bystrica

Galéria