Podujatia

Kandráčovci Mega turné OPEN AIR 2020 – PRELOŽENÉ NA ROK 2021

Z dôvodu ohrozenia verejného zdravia z dôvodu vírusu COVID-19 Vám oznamujeme, že podujatie Kandráčovci &  Kollárovci Mega turné open air sa presúva na leto 2021. Vstupenky zostávajú v platnosti. Vrátiť vstupenky bude možné, až po oznámení nového termínu.

Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky, dalo 11.5.2020 vyhlásenie, ktoré pridalo možnosť predĺženia platnosti vstupeniek až do 31.12.2021 za čo všetci umelci a organizátori ďakujú, pomôže im to prežiť tieto ťažké časy a opäť Vám prinášať Vaše obľúbené koncerty.
Za Vaše porozumenie v mene organizátora vopred ďakujeme.


Kandráčovci vyrážajú po veľkom úspechu opäť na svoje ŽIVOTNÉ TURNÉ, na ktorom zaznejú ich najväčšie hity a ešte oveľa viac!

MEGA TURNÉ OPEN AIR 2020 zavíta do piatich rôznych miest Slovenska počas leta 2020 a svojim rozsahom a kapacitou sa môže stať najväčším turné, aké kedy na Slovensku vôbec vzniklo. Všetky koncerty sa odohrajú pod holým nebom a spestrené budú návštevou rôznych hudobných hostí, ktorých mená vám budeme postupne prezrádzať.

Unikátna bude aj nová show plná svetelných efektov, podporená pyrotechnikou, kvalitným zvukom a zložená výlučne z najväčších hitov KANDRÁČOVCOV, ktoré zaručene roztancujú a rozospievajú celé publikum. Repertoár tohto telesa je zložený z melódií rôznych kútov Slovenska, so silným akcentom na východoslovenskú, ale i ukrajinskú, rusínsku, či poľskú pieseň. V poslednej dobe do svojho repertoáru Kandráčovci vkladajú hlavne autorské piesne. Práve tie sa tešia u poslucháčov a divákov najväčšej obľube.


Vstupenky zakúpite v sume 25€ cez predajnú sieť MaxiTicket.

 

 

Informácie

Amfiteáter, Cesta na Amfiteáter, Banská Bystrica

Galéria