Podujatia

Godzone tour 2019 – Ide o viac

godzone uvodna fotografia

Projekt Godzone v novembri organizuje už 11. ročník evanjelizačného koncertného turné. Navštívi postupne päť slovenských miest a vo štvrtok 21.11.2019 zavíta aj do Banskej Bystrice.

Oficiálny začiatok bude o 18:00 hodine, avšak brány Zimného štadiónu, kde sa turné koná, sa otvoria už o 16:30. Je dostupné pre každého, keďže vstup je ZADARMO. Podujatie sa bude konať pod záštitou primátora mesta Banská Bystrica Jána Noska a je organizované s finančnou podporou BBSK.

Godzone tour zahŕňa večerné koncerty, kde návštevníci zažijú originálny hudobno-tanečný program, vypočujú si jedinečné príbehy ľudí z celého Slovenska, uvidia interaktívnu divadelnú scénku, inovatívnu videoprodukciu a mnoho ďalšieho. Súčasťou budú tiež výborní hudobníci zo slovenskej aj českej scény, ktorí sa postarajú o uchu lahodiaci zážitok. Tohtoročná téma: GODZONE TOUR 2019: IDE O VIAC symbolizuje, že v živote ide o niečo viac ako len o logá, značky a marketing.

Cieľom tohto podujatia je priniesť kreativitu a kvalitu spojenú s posolstvom odzrkadľujúcim hodnoty, na ktorých v živote skutočne záleží. Organizátori sa preto vždy snažia vytvoriť originálnu produkciu atraktívnu pre mladých ľudí. Dôležitou skutočnosťou je tiež to, že Godzone turné nepredstavuje iba sériu večerných koncertov. V každom meste im predchádza praktická pomoc v charitných centrách, pomoc sociálne znevýhodneným a slabším a taktiež zábavno-výchovný program na desiatkach základných a stredných škôl.

Promovideo je k zhliadnutiu na: https://youtu.be/LdMHkS1xqF8

Minulý ročník Godzone turné dosiahlo rekordnú účasť spolu 22 511 ľudí. Aktuálne informácie záujemcovia nájdu na: tour.godzone.sk

Vstup zdarma.

 

Informácie

Hronské predmestie 4, Banská Bystrica