Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Banská Bystrica

Zvýšenie kvalifikácie a adaptability sociálnych pracovníkov

 

PROJEKT

„Zvýšenie kvalifikácie a adaptability sociálnych pracovníkov“

 


Popis projektu:

Projekt vychádza zo vzdelávacích potrieb sociálnych pracovníkov zamestnaných vo verejnej správe a v mimovládnych organizáciách pracujúcich s rôznymi cieľovými skupinami, napr.: nezamestnaní, seniori, občania so zdravotným postihnutím, rodiny s deťmi, sociálne dezintegrovaní občania.
Vzdelávanie 60 sociálnych pracovníkov bude zamerané na skvalitnenie, dosiahnutie vyššej efektivity sociálnej práce a zvýšenie adaptability účastníkov rozšírením poznatkov, zdokonalením v používaní metód sociálnej práce, vybraných zručností, počítačovej a jazykovej gramotnosti s využitím v projekte pripravených manuálov. Pre lepšiu dostupnosť vzdelávania budú vzdelávacie aktivity realizované v štyroch centrách: Banská Bystrica, Poprad, Prešov, Žilina.

 

 

Konferencia projektu:

Mesto Banská Bystrica pripravuje záverečnú konferenciu projektu Zvýšenie kvalifikácie a adaptability sociálnych pracovníkov, ktorý je finančne podporený z prostriedkov ESF.

Jedným z výstupov realizovaného projektu je aj Zborník referátov zo záverečnej konferencie „Sociálna práca v SR a vo vybraných krajinách EÚ“, v ktorom budú zverejnené vystúpenia domácich i zahraničných lektorov. Zborník bude obsahovať aj závery sformulované účastníkmi v priebehu konferencie. Recenzovaný zborník bude mať pridelené ISBN.

Konferencia sa uskutoční počas dvoch dní 16. – 17. októbra 2008 v Banskej Bystrici v Hoteli Dixon. Je určená predovšetkým frekventantom vzdelávania, ktoré v rámci projektu prebiehalo od januára 2008 v Banskej Bystrici, Prešove a v Poprade. Cieľom konferencie je okrem zhodnotenia výsledkov realizovaného projektu, umožniť sociálnym pracovníkom diskutovať s domácimi a zahraničnými expertmi o využívaní konkrétnych metód a techník sociálnej práce v zahraničí i na Slovensku.

 


 

Fotogaléria:
(pre zväčšenie kliknite na obrázok)


Medzinárodná konferencia "Sociálna práca v SR a vo vybraných krajinách EÚ"
16. - 17. októbra 2008, Hotel Dixon, Banská Bystrica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokumenty:

 


 

dnes je: 24.3.2018

meniny má: Gabriel

Dnes má službu:

Dr. MAX, Nám. Ľ. Štúra 32
Nám. Ľ. Štúra 32 (OD KAUFLAND),
974 01 Banská Bystrica

ďalšie dni

Sobota 24.3. - 25.3.
Dr. MAX, Nám. Ľ. Štúra 32
Nám. Ľ. Štúra 32 (OD KAUFLAND),
974 01 Banská Bystrica
Sobota 24.3. - 25.3.
Dr. Max, 29. augusta 63
29. augusta 63 (OD KAUFLAND),
Banská Bystrica
Sobota 31.3.
Dr. MAX, Nám. Ľ. Štúra 32
Nám. Ľ. Štúra 32 (OD KAUFLAND),
974 01 Banská Bystrica
Sobota 31.3.
Dr. Max, 29. augusta 63
29. augusta 63 (OD KAUFLAND),
Banská Bystrica

Za obsah zodpovedá
webmaster

Pripomienky ohľadom obsahu prosím posielajte príslušným pracovníkom oddelení. Nájdete ich v sekcii Občan - Mestský úradEnglish version

101814320

TitulkaMestoObčanPodnikateľNávštevník
Úvodná stránka