Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Banská Bystrica

Zvýšenie kvalifikácie a adaptability sociálnych pracovníkov

 

PROJEKT

„Zvýšenie kvalifikácie a adaptability sociálnych pracovníkov“

 


Popis projektu:

Projekt vychádza zo vzdelávacích potrieb sociálnych pracovníkov zamestnaných vo verejnej správe a v mimovládnych organizáciách pracujúcich s rôznymi cieľovými skupinami, napr.: nezamestnaní, seniori, občania so zdravotným postihnutím, rodiny s deťmi, sociálne dezintegrovaní občania.
Vzdelávanie 60 sociálnych pracovníkov bude zamerané na skvalitnenie, dosiahnutie vyššej efektivity sociálnej práce a zvýšenie adaptability účastníkov rozšírením poznatkov, zdokonalením v používaní metód sociálnej práce, vybraných zručností, počítačovej a jazykovej gramotnosti s využitím v projekte pripravených manuálov. Pre lepšiu dostupnosť vzdelávania budú vzdelávacie aktivity realizované v štyroch centrách: Banská Bystrica, Poprad, Prešov, Žilina.

 

 

Konferencia projektu:

Mesto Banská Bystrica pripravuje záverečnú konferenciu projektu Zvýšenie kvalifikácie a adaptability sociálnych pracovníkov, ktorý je finančne podporený z prostriedkov ESF.

Jedným z výstupov realizovaného projektu je aj Zborník referátov zo záverečnej konferencie „Sociálna práca v SR a vo vybraných krajinách EÚ“, v ktorom budú zverejnené vystúpenia domácich i zahraničných lektorov. Zborník bude obsahovať aj závery sformulované účastníkmi v priebehu konferencie. Recenzovaný zborník bude mať pridelené ISBN.

Konferencia sa uskutoční počas dvoch dní 16. – 17. októbra 2008 v Banskej Bystrici v Hoteli Dixon. Je určená predovšetkým frekventantom vzdelávania, ktoré v rámci projektu prebiehalo od januára 2008 v Banskej Bystrici, Prešove a v Poprade. Cieľom konferencie je okrem zhodnotenia výsledkov realizovaného projektu, umožniť sociálnym pracovníkom diskutovať s domácimi a zahraničnými expertmi o využívaní konkrétnych metód a techník sociálnej práce v zahraničí i na Slovensku.

 


 

Fotogaléria:
(pre zväčšenie kliknite na obrázok)


Medzinárodná konferencia "Sociálna práca v SR a vo vybraných krajinách EÚ"
16. - 17. októbra 2008, Hotel Dixon, Banská Bystrica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokumenty:

 


 

dnes je: 15.12.2017

meniny má: Ivica

Dnes má službu:

Dr. MAX, Horná 62
Horná 62,
974 01 Banská Bystrica

ďalšie dni

Sobota 16.12. - 17.12.
Dr. MAX, Nám. Ľ. Štúra 32
Nám. Ľ. Štúra 32 (OD KAUFLAND),
974 01 Banská Bystrica
Sobota 16.12. - 17.12.
Dr. Max, 29. augusta 63
29. augusta 63 (OD KAUFLAND),
Banská Bystrica
Pondelok 18.12. - 31.12.
Dr. MAX, Horná 62
Horná 62,
974 01 Banská Bystrica

Za obsah zodpovedá
webmaster

Pripomienky ohľadom obsahu prosím posielajte príslušným pracovníkom oddelení. Nájdete ich v sekcii Občan - Mestský úradEnglish version

96622646

TitulkaMestoObčanPodnikateľNávštevník
Úvodná stránka