Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7
Banská Bystrica

Organizácia a systém práce útvaru MsP

 

Miesto, organizácia a systém práce útvaru MsP


Mestská polícia Banská Bystrica bola zriadená 1. januárom 1991 uznesením mestského zastupiteľstva. Organizáciu, objem mzdových prostriedkov a rozsah technických prostriedkov obecnej polície určuje obecné zastupiteľstvo s prihliadnutím na rozsah jej úloh.


V rámci plnenia si základných úloh MsP v našom meste jednou z priorít je informačná funkcia MsP, prostredníctvom ktorej príslušníci MsP zisťujú vlastnou činnosťou alebo nahlásením od občanov komunálne nedostatky na území mesta. Komunálnymi nedostatkami máme na mysli konkrétne veci týkajúce sa dopravy, bezpečnosti a verejnoprospešných zariadení slúžiace občanom a návštevníkom mesta.


Riadenie pracovných činností MsP Banská Bystrica sa zabezpečuje z operačného strediska mestskej polície, ktorá sa nachádza v budove Mestského úradu B. Bystrica. Pracovná doba na MsP je nepretržitá, po dobu 24 h. sa monitoruje verejný poriadok a bezpečnostná situácia v centre mesta i jeho okolí aj prostredníctvom kamerového systému, ktorého súčasťou je päť kamier.

Výkonní príslušníci MsP, ktorí realizujú priamy výkon v teréne sú v zmysle platnej štruktúry MsP zadelení na členov peších hliadok, členov skupiny operatívneho zásahu a členov operačného strediska MsP.


 

dnes je: 18.3.2018

meniny má: Eduard

Dnes má službu:

Dr. MAX, Nám. Ľ. Štúra 32
Nám. Ľ. Štúra 32 (OD KAUFLAND),
974 01 Banská Bystrica

ďalšie dni

Sobota 24.3. - 25.3.
Dr. MAX, Nám. Ľ. Štúra 32
Nám. Ľ. Štúra 32 (OD KAUFLAND),
974 01 Banská Bystrica
Sobota 24.3. - 25.3.
Dr. Max, 29. augusta 63
29. augusta 63 (OD KAUFLAND),
Banská Bystrica

Za obsah zodpovedá
webmaster

Pripomienky ohľadom obsahu prosím posielajte príslušným pracovníkom oddelení. Nájdete ich v sekcii Občan - Mestský úradEnglish version

101372977

TitulkaMestoObčanPodnikateľNávštevník
Úvodná stránka