Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu vodorovná
Banská Bystrica

Žiadosti o poskytnutie štipendia z fondu Andreja Hanzlíka na školský rok 2018/2019Vytlačiť
 

Fond Andreja Hanzlíka.jpgŠtudenti pozor, aj v školskom roku 2018/2019 sa môžete uchádzať o poskytnutie štipendia  z fondu Andreja Hanzlíka.  Podmienky a spôsob poskytovania finančného príspevku upravuje  Všeobecne záväzné nariadenie Mesta Banská Bystrica č. 9/2009 o štipendijnom fonde Andreja Hanzlíka.  Úplné znenie spomínaného  VZN,  ako i aktuálny vzor žiadosti nájdete na stránke Mesta: www.banskabystrica.sk / Školský úrad / Štipendijný fond Andreja Hanzlíka.

Žiadosti o štipendium  spolu s prílohami je potrebné podať na Klientské centrum  Mestského úradu / Školský úrad, oddelenie školstva a mládeže v termíne do 15. septembra 2018. O štipendium sa  môžu uchádzať študenti stredných a vysokých škôl, s trvalým pobytom v Banskej Bystrici, ktorých priemerný prospech v predchádzajúcich dvoch rokoch dosahoval priemer 2,0 a spoločne posudzované príjmy v rodine žiadateľa nepresahujú 1,5 - násobok súm, stanovených   v zákone o životnom minime. Pri posudzovaní štipendia sa prihliada na finančnú náročnosť študijného odboru žiadateľa a na jeho sociálne a majetkové pomery.

Vzor žiadosti a spomínané VZN nájdete na stránke mesta / Školský úrad / v sekcii Oznamy - Štipendijný fond Andreja Hanzlíka.


 

Mestský úrad, Školský úrad, odd. školstva a mládeže

 

- http://skoly.banskabystrica.sk


 
 

dnes je: 16.2.2019

meniny má: Ida, Liana

Za obsah zodpovedá
webmaster

Pripomienky ohľadom obsahu prosím posielajte príslušným pracovníkom oddelení. Nájdete ich v sekcii Občan - Mestský úradEnglish version

115901793

TitulkaMestoObčanPodnikateľNávštevník
Úvodná stránka