Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu vodorovná
Banská Bystrica

Výstava Kroje Banskobystrického regiónu od 3. do 9.9.2018 v RadniciVytlačiť
 

Mesto Banská Bystrica vás pozýva na

otvorenie výstavy fotografií Mira Kováča a Dušana Heina

 

KROJE BANSKOBYSTRICKÉHO REGIÓNU

 

3.9.2018 o 17.00 Radnica

Výstava bude trvať do 9.9.2018 V roku 2019 bude výstava Krojov banskobystrického regiónu pokračovať z fotografií dobrovoľných prispievateľov.

Záujemcovia, ktorí chcú prispieť svojimi fotografiami do výstavy krojov 2019, môžu svoje príspevky zasielať do 1. júla 2019 na mailovú adresu ludmila.grausova@banskabystrica.sk (maximálne 3 fotografie od jedného prispievateľa).

Prosíme o zasielanie neupravených fotografií vo veľkom rozlíšení označené regiónom, bližším určením povahy kroja (napr. svadobný, pracovný, obradový) a menom fotografa. Je možné poslať aj fotografie detských krojov. Fotografie krojov od dobrovoľných prispievateľov budú zverejnené na webovej stránke mesta Banská Bystrica pod názvom Kroje banskobystrického regiónu.

Z najlepších fotografií bude zostavená výstava Kroje banskobystrického regiónu 2019.

Kroje Banskobystrického regiónu

Kroje Banskobystrického regiónu


 
 

dnes je: 22.2.2019

meniny má: Etela

  • Piatok3-10graphic-icon
  • Sobota2-9graphic-icon
  • Nedeľa6-4graphic-icon

Za obsah zodpovedá
webmaster

Pripomienky ohľadom obsahu prosím posielajte príslušným pracovníkom oddelení. Nájdete ich v sekcii Občan - Mestský úradEnglish version

116137325

TitulkaMestoObčanPodnikateľNávštevník
Úvodná stránka