Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu vodorovná
Banská Bystrica

Dopravné obmedzenia počas banskobystrického maratónu 9.6.2018Vytlačiť
 

Úplná uzávera ciest sa bude týkať len cesty popri Hrone od Námestia Slobody smerom k veľkému kruhovému objazdu pred Europou SC a ďalej do Radvane až po odbočku na Pršiansku terasu. Všetky ostatné cesty budú plne prejazdné bez akýchkoľvek obmedzení.

Voľné ostávajú: Cesta z Pršianskej terasy smerom na Radvaň (Tesco a Kremnička), celá mestská časť Uhlisko, Sídlisko, Fortnička, Strieborné Námestie. Bez obmedzení ostáva rovnako aj Fončorda až po Poľnú ulicu, ktorá bude na konci uzavretá. Zo všetkých miest sa bude dať dostať na obchvat mesta.

Obmedzenia budú v čase od 15:00 do polnoci. Všetkým účastníkom bude k dispozícii veľké parkovisko pred štadiónom na Štiavničkách, vjazd aj výjazd z neho bude otvorený počas trvania podujatia. Rovnako aj vjazd a výjazd z Europa SC bude možný smerom do centra.

Vozidlá MHD budú mať v tomto čase náhradné trasy – info nájdete nižšie v pdf súbore k MHD.

 

Banskobystrický maratón

Viac informácií nájdete na www.marathonbb.com

 


 
 


English version

114943645

TitulkaMestoObčanPodnikateľNávštevník
Úvodná stránka