Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu vodorovná
Banská Bystrica

Verejné korčuľovanie každú stredu a štvrtok na zimnom štadióne - hala BVytlačiť
 

Po minuloročnom pozitívnom ohlase, ponechá MBB, a.s., ľad v meste pod Urpínom aj počas letného obdobia. Ľadová plocha bude k dispozícii pre športovcov, skupinovú klientelu aj verejnosť najskôr počas mesiacov máj, jún v tréningovej hale „B“, a od polovice júla v hlavnej hale „A“.

 

Po mesačnej prestávke tak od 2. 5. 2018 pozývame všetkých na letné VEREJNÉ KORČUĽOVANIE do tréningovej haly ,,B“. Tešíme sa na všetkých pravidelne každú STREDU od 17.30 - 19.00 hod. a SOBOTU od 17.00 - 18.30 hod. Malým začínajúcim korčuliarom budú opäť bezplatne k dispozícii detské pomôcky pre ľahšie zvládnutie základov korčuľovania. Pre uloženie osobných vecí a oblečenia sú pripravené odkladacie skrinky. Vstupné sa počas letnej prevádzky nemení. Dospelí a deti nad 15 rokov zaplatia 2 eurá a ostatní + ZŤP 1 euro.

 

Prvé letné VEREJNÉ KORČULOVANIE možno aj s víťaznými trofejami „baranov“ aj „akademikov“

 

Pre Zimný štadión a banskobystrický hokej sa ukončila dlhá, náročná, no úspešná sezóna. Zakončená bola historickými víťazstvami hneď dvoch domácich družstiev – vysokoškolského UMB Hockey Teamu a hokejistov HC´05 iClinic Banská Bystrica. Oslovili sme oba víťazné tímy, či by nebolo možné prvé letné verejné korčuľovanej v stredu 2.5.2018 poňať oslavne, a či by nedokázali priniesť trofeje priamo na klzisko. Dúfajme, že sa to podarí „zmanažovať“, keďže trofeje kolujú medzi hráčmi. Návštevníci a všetci priaznivci „baranov“ aj „akademikov“ by sa tak mohli pokochať, odfotiť a dotknúť víťazných pohárov a zakorčuľovať si aj s niekoľkými hráčmi domácich tímov.

 

Držme si palce a srdečne všetkých pozývame!

 

Viac informácií o novinkách a prípadných zmenách sa dozviete na internetovej stránke  www.zimnystadionbb.sk.

 

Verejné korčuľovanie

 

www.zimnystadionbb.sk

 


 
 


English version

114943711

TitulkaMestoObčanPodnikateľNávštevník
Úvodná stránka