Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu vodorovná
Banská Bystrica

Ankety

Ankety mesta Banská Bystrica


 

archív ankiet

Kategória juniori / olympijské športy
1. Oliver Hrudkay - atletika / ŠK Dukla Banská Bystrica
 
 
753

 
2. Leon Sloboda – tenis / TC Baseline Banská Bystrica
 
 
323

 
3. Filip Révaj – atletika / AK Svetlošák Banská Bystrica
 
 
45

 
4. Tomáš Romaňák – vzpieranie / ŠK Dukla Banská Bystrica
 
 
42

 
5. Vladimír Škapec – vzpieranie / ŠK Dukla Banská Bystrica
 
 
41

 
6. Benjamín Maťašaje – džudo / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
388

 
7. Alex Barto – džudo / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
475

 
8. Lujza Paliderová - atletika / AK ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
6105

 
9. Kristína Pýchová – športová gymnastika / GK ŠK UMB Banská Bystrica
 
 
1289

 
10. Patrik Nemčok - chôdza / ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
 
 
4980

 
Kategória juniori / neolympijské športy
1. Barbora Krnáčová – moderný trojboj a biathle / ŠK Raja Banská Bystrica
 
 
1239

 
2. Oliver Kurek – ťažká atletika / ŠK KORNEL Banská Bystrica
 
 
1004

 
3. Nikoleta Šubová – bikini fitness / Fitness Sásová
 
 
339

 
4. Lukáš Strapec – šach / Šachový klub Junior pri CVČ Banská Bystrica a MOMS
 
 
157

 
5. Filip Haring – šach / Šachový klub Junior pri CVČ Banská Bystrica a MOMS
 
 
218

 
Kategória seniori / olympijské športy
1. Marek Hamšík - futbal / SSC Neapol
 
 
223

 
2. Richard Nagy – plávanie / ŠK Dukla Banská Bystrica
 
 
168

 
3. Matej Tóth – chôdza / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
485

 
4. Anastasia Kuzmina – biatlon / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
906

 
5. Paulína Fialková – biatlon / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
480

 
6. Mária Katerinka Czaková – atletika / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
370

 
Kategória seniori / neolympijské športy
1. Paulína Fialková – letný biatlon / VŠC Dukla Banská Bystrica
 
 
1079

 
2. Barbora Syč Kriváňová – crossminton / Lokomotíva Banská Bystrica – oddiel badmintonu a speed badmintonu
 
 
1389

 
3. Igor Golecký – ťažká atletika / ŠK KORNEL Banská Bystrica
 
 
204

 
4. Ondrej Hudák – ťažká atletika / ŠK KORNEL Banská Bystrica
 
 
195

 
Kategória telesne postihnutí športovci
1. Marián Kuřeja, paralympionik, atletika / ŠK Sportlife
 
 
675

 
2. Tomáš Král, telesne postihnutý športovec – boccia
 
 
567

 
Kategória veteráni
1. Vladimír Výbošťok – atletika
 
 
720

 
2. František Kmeť – Autošport Kmeť
 
 
1127

 
Kategória športové kolektívy
1. UMB Hockey team
 
 
482

 
2. Klub slovenských turistov Banská Bystrica - Kremnička
 
 
379

 
3. Plavecký oddiel ŠK Dukla Banská Bystrica
 
 
9426

 
4. TC BASELINE Banská Bystrica
 
 
178

 
5. BK ŠKP 08 Banská Bystrica
 
 
69

 
6. Reprezentačná štafeta žien v biatlone (Paulína Fialková, Anastasia Kuzmina, Terézia Poliaková, Ivona Fialková)
 
 
211

 
7. ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
 
 
918

 
8. ŠK Centrum mládeže karate Banská Bystrica
 
 
1053

 
9. HC ´05 Banská Bystrica
 
 
406

 
10. Lokomotíva Banská Bystrica – oddiel badmintonu a speed badmintonu
 
 
61

 
11. K-Dance Banská Bystrica
 
 
6055

 

dnes je: 27.3.2019

meniny má: Alena

Za obsah zodpovedá
webmaster

Pripomienky ohľadom obsahu prosím posielajte príslušným pracovníkom oddelení. Nájdete ich v sekcii Občan - Mestský úrad



English version

138034801

TitulkaMestoObčanPodnikateľNávštevník
Úvodná stránka